Realitní projekt roku Barrandez-vous je dokončen a zkolaudován

10.08.2022 22:26 | Komerční sdělení

Praha, 9. srpna 2022 - Moderní bydlení v přírodě v podobě pražského rezidenčního komplexu Barrandez-vous je zkolaudováno a 169 nadstandardních bytů se zelenými terasami a zahradami již brzy přivítá své nové majitele. Developerská společnost Top Estates tak navazuje svým stylem rezidenčních staveb s výrazným podílem zeleně a vysokým standardem provedení i v případě tohoto projektu na předchozí úspěšné realizace, které pravidelně získávají významná ocenění.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V rezidenčním komplexu Barrandez-vous, který se za rok 2021 stal absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku v hlasování veřejnosti, je již prodáno přes 90% bytových jednotek. Několik posledních bytů, včetně exkluzivních větších bytů s předzahrádkami, bylo uvolněno do prodeje až těsně před kolaudací a jejich nabídka se ztenčuje, neboť klienti se mohou již přímo na místě přesvědčit o kvalitě stavby a dokončených bytů, včetně velkorysého parku a osázené zeleně. Většina rezidentů si bude moci převzít klíče od nových bytů již na podzim a letošní Vánoce už trávit ve svém.

Realitní projekt roku Barrandez-vous je dokončen a zkolaudován

„Z výsledku dokončení stavby a kolaudace Barrandez-vous mám velkou radost. Chtěl bych tímto poděkovat nejen celému týmu Top Estates, ale také všem architektům, dodavatelům i externím specialistům. V souladu s plánovaným harmonogramem dokončujeme finální práce a klienti si budou moci během pár týdnů převzít své bytové jednotky dle plánu a ke vší spokojenosti, říká Dušan Dvořák, zakladatel společnosti Top Estates Group.

Realitní projekt roku Barrandez-vous je dokončen a zkolaudován

„Po dvou letech intenzivních stavebních prací nyní projekt vyrostl do krásy, dokončují se sadové úpravy a v příštím roce se okolí obou domů obklopí přírodou ještě intenzivněji. Přál bych všem budoucím rezidentům, aby je bydlení v nových domovech bavilo stejně jako nás realizace, užívali si radosti všedních dnů a šťastné chvíle v Barrandez-vous“, doplňuje Petr Teplý, druhý ze zakladatelů společnosti Top Estates Group.

Realitní projekt roku Barrandez-vous je dokončen a zkolaudován

Autorem projektu je Under-construction architects pod vedením Eriky a Vladimíra Vašutových. Dva bytové domy v originálním tvaru vyrostly ve vyhledávané lokalitě Barrandova, s výhledy na panorama města, rychlým spojením do centra Prahy a přitom na dosah přírody. V pěší vzdálenosti jsou přírodní rezervace Prokopské údolí a Chuchelský háj.

Na výrazném propojení s přírodou je založený celý koncept projektu, od rozlehlého parku, velkorysých teras až po zahrady s dostatkem prostoru pro relaxaci v soukromí. Myšlenka poskytnout přirozený prostor pro odpočinek a přátelská setkávání se stala hlavním nosným tématem při zpracování návrhu krajinné architektury v okolí stavby a především nového parku, který je právě dokončován.

Realitní projekt roku Barrandez-vous je dokončen a zkolaudován

„Díky úspěšné spolupráci z předchozích projektů jsme neváhali pro Barrandez-vous opět oslovit krajinného architekta Ferdinanda Lefflera a jeho tým Ateliéru Flera, který nyní patří k nejlepším profesionálům na světě. Přináší do našich projektů harmonické propojení moderní architektury s přírodou v jeden dokonalý celek, což se i v tomto případě skvěle podařilo a těšíme se z finálního výsledku“, říká Petr Teplý, zakladatel společnosti Top Estates Group.

Skupina Top Estates Group se zaměřuje na prémiový rezidenční development a polyfunkční projekty. Její součástí je jak developerská, tak stavební firma a investiční realitní fond. Působí v Praze, Brně a Bratislavě a připravuje rozvoj projektů v hodnotě přes 9,5 miliardy Kč.

Realitní projekt roku Barrandez-vous je dokončen a zkolaudován

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků