Rezidence Black Roofs získala ocenění Stavba roku!

25.11.2019 10:00 | Komerční sdělení

Projekt developerské společnosti GETBERG se nachází ve Vysokém Újezdu a sestává z šestnácti energeticky úsporných a technologicky vyspělých domů. Zvítězil v kategorii “Cena veřejnosti v soutěži Stavba roku Středočeského kraje 2019”. Za jeho návrhem stojí architekt Ján Strcula. Komise ocenila kvalitní použité materiály, stavební zpracování i atraktivní design. O vítězství však svými hlasy rozhodla široká veřejnost.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dvojdomy v rezidenci Black Roofs mají rozlohu 119 m2 a jsou dostupné v jednopodlažní i dvoupodlažní variantě. Jsou vybaveny komfortním podlahovým topením, rekuperačním výměníkem tepla a tepelným čerpadlem pro centrální vytápění. Třívrstvá okna a masivní podlahy chrání domov před únikem tepla a celková energetická úspora je zajištěna také využitím fotovoltaického panelu k přeměně slunečního světla v elektrickou energii. Budovy tak chrání nejen přírodu před ekologickou zátěží, ale jsou i finančně úsporné pro své majitele.

Rezidence Black Roofs se nachází v obci Vysoký Újezd pouhých 15 minut jízdy autem od Prahy. Nabízí chytré řešení bydlení rodinám, které se zajímají o sport, technologie a životní prostředí, a zároveň chtějí být v dojezdové blízkosti hlavního města a letiště. V obci Vysoký Újezd se nachází mateřská i základní škola, zámek a rozvíjející se centrum města, které brzy nabídne i nové restaurace. Jeden kilometr od rezidence se nachází golfové hřiště Albatross a pro milovníky přírody i historie nabízí blízké okolí mnoho možností procházek a výletů na místa, jako jsou třeba lom Velká Amerika, Svatý Jan pod Skalou nebo jedenáct kilometrů vzdálený Karlštejn.

Noví majitelé se do Black Roofs budou moci nastěhovat již koncem tohoto roku. K prodeji v tuto chvíli zbývá posledních 5 domů. Zájemci o bližší informace mohou kontaktovat hot linku 770 686 107, která je funkční i o víkendu, a domluvit si individuální návštěvu lokality včetně odvozu.

Pro více informací o Black Roofs navštivte www.blackroofs.cz. Videozáznam z předávání cen Stavba roku najdete zde.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků