Rodinné domy v klidném prostředí s městem za zády

16.03.2020 07:00 | Komerční sdělení

Úspěšný developerský projekt Na Malé Růži v Drahelčicích u Rudné získal stavební povolení a v těchto dnech odstartuje výstavba a prodej rodinných domů z IV. etapy.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt je situován 10 minut jízdy autem od metra Zličín a přilehlého nákupního centra. „IV. etapa navazuje na úspěch předešlých, v rámci kterých našlo svůj nový domov 136 spokojených rodin,“ říká Mustafa Türkmen, jednatel developerské společnosti Rudná Development, která za projektem stojí a pokračuje: „velmi nás těší pokračující zájem, kdy ještě před zahájením samotné výstavby evidujeme značný počet potenciálních kupujících.

Situace na hypotečním trhu je i přes mírně se zvyšující úroky nadále příznivá a tomu odpovídá i poptávka po novém bydlení,“ doplňuje jednatel Absoluta Real, člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny, Marek Doležal, odpovědný za prodej tohoto projektu. Architektonické návrhy všech etap se snaží ctít prostředí, v němž projekt vyrůstá, domy tak nepřevyšují okolní zástavbu a jsou plně ve venkovském duchu. Tradiční financující bankou projektu je ČS, jejíž realitní divize se zároveň stará o prodej domů, hypoteční servis a zajištění prodeje stávajících nemovitostí klientů. „Konečně můžete mít dům v dosahu města bez hledání pozemku, vyřizování stavebního povolení, kolaudace a dohadů se zedníky. Pokud sníte o životě v místě, kde budete znát své sousedy a děti odpoledne klidně pustíte ven, kde si zaběháte v přírodě nebo vypijete kávu na zahradě, pak jsou domy Na Malé Růži pro Vás tou správnou volbou!“ dodává Marek Doležal. V aktuální fázi projektu najdete 3 typy patrových domů v dispozicích od 3+kk po 5+kk od 100 do 117 m2.

Vybrat si můžete řadový dům nebo 1/2 dvojdomu. Obývací pokoj s jídelnou zaujímá velkou část celého podlaží. Navazující kuchyně je součástí otevřeného prostoru, se vstupem na terasu a zahradu. Přízemí doplňuje toaleta a komora. Druhé podlaží s ložnicemi a jednou či dvěma koupelnami poskytuje především dostatek soukromí a klidu. Podkroví nabízí praktický úložný prostor.

Drahelčice leží 5 km jihozápadně od Prahy strategicky po dálnici D5 mezi hlavním městem a Berounem. Do obou měst z Rudné vede i autobusové spojení či vlak. Neocenitelná je blízkost a snadná dostupnost Letiště Václava Havla v Praze - Ruzyni. Drahelčice a především pak jejich okolí nabízí kromě příjemného rodinného bydlení také potřebné obchody, služby a řadu možností trávení volného času. Okolí je ideální pro výlety na kolech, například do nedalekého Karlštejnska, Křivoklátska a Českého krasu. Právě v sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem, noví majitelé domů najdou zdravotní středisko včetně zubní ordinace, poštu, obchody a restaurace. Předešlá etapa byla realizována a vyprodána v rekordním čase, proto v případě zájmu neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení na telefonu 605 209 299, případně absoluta@rscs.cz

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků