Rodinné domy v prémiové lokalitě nabízí top‘ rezidence Pomezí

15.06.2021 08:00 | Komerční sdělení

Navštivte s námi připravovanou top‘ rezidenci Pomezí ležící nedaleko a přesvědčte se o tom, že zdravé prémiové bydlení může vzniknout i v lokalitě nedaleko centra Prahy.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V pražských Košířích v současné době vznikají moderní řadové domy, které svým budoucím obyvatelům zajistí komfortní bydlení obklopené zelení. Oblíbeným cílem jejich odpoledních procházek, součástí cyklistických výletů nebo výzvou v rámci ranního běžeckého tréninku se stane přírodní park Košíře-Motol, jehož dominantu tvoří tabulová hora Vidoule.

Bydlení přírodě i centru města na dosah

Nové domy na Praze 5 jsou ideální volbou pro rodiny, které hledají bydlení v souznění s přírodou, preferují dostatek prostoru, oceňují bezpečné okolí plné volnočasových aktivit a zároveň se nechtějí příliš vzdálit od jádra města. Obchodní centrum Nový Smíchov je vzdálené jen necelých 10 minut jízdy autem a pokud rezidenti popojedou jen o pár minut dále, budou moci ochutnat rozmanitá menu restaurací a kaváren na Újezdě a užívat si historické procházky po Malé Straně.

Dostupné řadové domy v dispozicích 4+kk nebo 5+kk vynikají nejen svou lokalitou, ale také nadstandardním prostorovým uspořádáním, moderním řešením, prémiovými standardy a designovým vybavením. To vše dává vzniknout pohodlnému zázemí pro rodinný život. Výjimečný koncept top‘ rezidence Pomezí vznikl na základě mezinárodního architektonického workshopu. Za jeho výsledným návrhem stojí spolupráce předních architektonických kanceláří z Velké Británie (Bogle Architects), Rakouska (Baumschlager Eberle Architekten) a České republiky (Pavel Hnilička Architects+Planners).

Příjemně strávené chvíle na vlastní zahradě

Prémiové řadové domy v Praze – Košířích realizuje renomovaná společnost KKCG Real Estate Group. Pro naplnění ohleduplnosti k přírodě, dlouhodobé udržitelnosti a zajištění úsporného provozu jsou domy projektovány jako nízkoenergetické. Kromě dřevěných oken s izolačním trojsklem, vnějších žaluzií a rekuperačních jednotek, které zabezpečují zdravé klima uvnitř domácnosti, jsou vybaveny například akumulačními nádržemi na dešťovou vodu určenou pro závlahu prostorných zahrad s výměrou až 300 m2.

Všechny rodinné domy mají vlastní zahradu s velkorysou terasou, která přímo vybízí k opalování na lehátkách, letnímu grilování a posezení s přáteli. Venkovní prostor je útulně osázen zelení a tvoří bezpečné prostředí pro kreativní dětské hry. Díky terasovitému uspořádání nemovitostí vycházejícího z přírodního terénu, jenž se jemně svažuje od hory Vidoule, je zajištěno vysoké soukromí jednotlivých rodin. Zejména v létě a o prázdninách ocení všichni rezidenti top‘ rezidence Pomezí harmonické propojení interiéru a vnější části domu, které z něj dělá ideální místo pro trávení slunečných dní.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků