Rosteme a tak hledáme nové kolegy

23.08.2021 14:59

Minulý rok, i přes pandemii a obavu z toho, jak se bude realitní trh vyvíjet, se podařilo nakonec uzavřít úspěšně. Opět jsme vyrostli v návštěvnosti na zhruba 1 000 000 unikátních uživatelů za měsíc, získali přes 300 nových klientů a udrželi zhruba 50 000 nemovitostí v nabídce.

Abychom udrželi vysoký standard našich služeb a nezklamali očekávání našich klientů, potřebujeme rozšířit náš menší tým. Hledáme tak nové kolegy na pozice:

  • Key Account Manager (i juniorní pozice)
  • Customer Service Specialist (i juniorní pozice)
  • Product / Marketing Specialist

Všechny pozice spojuje společný jmenovatel - klient. Je u nás vždy na prvním místě a snažíme se pro něj udělat vše, co je v našich silách. To samé čekáme od nových kolegů - orientaci na klienta a jeho celkovou spokojenost - je jedno jestli v rámci prodeje, podpory, reklamy nebo vytváření služeb. Kromě proklientské orientace oceníme především spolehlivost, odpovědnost, týmového ducha, a chuť vzdělávat se. Samozřejmě je dnes nutné umět pracovat s PC (hlavně MS Outlook / Gmail) a dobře se orientovat na českém internetu.

Rádi vás přivítáme v neformálních kancelářích v Praze 10 (kousek od Fashion Arena Prague Outlet), s možností parkování, vlastní kuchyňkou, drobným občerstvením a kávou.

Pro více informací o pozicích nám zašlete své CV, průvodní dopis a o jakou pozici máte zájem v předmětu na reality@reality.idnes.cz

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků