Ski&Bike: Vaše luxusní rezidence v srdci Krkonoš

13.09.2021 22:00 | Komerční sdělení

Hledáte místo uprostřed krásné horské přírody, kam budete moci kdykoli utéct z rušného města? Původně lázeňský dům se promění ze zchátralé budovy na moderní, horský apartmánový komplex s veškerým vybavením a zázemím pro Váš maximální komfort a nerušený odpočinek. Jen pár kroků od sjezdovky vzniká jedinečný projekt horských apartmánů SKI&BIKE, který může být vašim vysněným útočištěm.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Horská rezidence s celoročním využitím

Janské Lázně jsou plné krásných míst, které můžete objevovat při relaxaci, rekreaci a sportu. Sjezdovky, cyklostezky, aquacentrum, restaurace a bary se nachází hned za dveřmi vašeho apartmánu. Sesedněte z kola nebo uložte lyže do připraveného zázemí po dni plných zážitků a zamiřte do luxusního apartmánu. Takovou kombinaci Vám nabízí výjimečné prostředí v srdci Krkonoš.

Atmosféra místa je ještě umocněna unikátním designem celého komplexu apartmánů. Na dispoziční řešení a funkčnost myslíme od první chvíle. Vysoké standardy apartmánů a společných prostor dotváří materiály nejvyšší kvality. Prvky z přírodního kamene a masivního dřeva dokreslují kulisy toho pravého vysokohorského vyžití.

To vše je na dosah

Jak jednou poznáte kouzlo Janských Lázní, během chvilky zapomenete na přelidněnou promenádu ve Špindlerově Mlýně. Vaším útočištěm v srdci Krkonoš se může stát jeden z 58 luxusních apartmánů s balkóny a terasami v dispozicích od 1kk až do 3kk včetně několika prémiových mezonetových apartmánů. Perfektní místo pro setkávání s přáteli a rodinou. K vybraným jednotkám je k dispozici parkování v podzemních garážích, výtah a sklepní kóje spolu s mnohým dalším užitečným zázemím.

Nabídka apartmánů SKI&BIKE

Detaily vytváří celek. Naším cílem bylo vybrat kvalitní materiály, které podtrhnou exkluzivitu apartmánů. Ve standardním provedení najdete dřevěné podlahy, baterie Grohe, sanitu od značky Villeroy&Boch a designové toalety Vitra (s prestižním oceněním Red dot design award). Vstup do apartmánů zajišťují bezpečnostní dveře. Pro Vaše pohodlí jsme připravili jeden generální klíč, který otevře dveře ke všem společným prostorám.

  • Mezonet 2+KK/80 m²
    Získejte funkční prostor promyšlený do posledního detailu. Dvě podlaží horského luxusu v unikátním designu podtrhne horský charakter apartmánu.
  • Apartmán 3+KK/102 m²
    Apartmán vás ohromí výhledem do krajiny z každé místnosti a jako bonus můžete krásy okolí Janských Lázní obdivovat také při posezení na rozsáhlé terase.
  • Apartmán 2+KK /54 m²
    Součástí interiérů jsou robustní dřevěné podlahy a v koupelnách najdete velkoformátové značkové obklady společně s designovou sanitou.

Zjistěte více informací o Vašem vysněném horském apartmánu na apartmanynahorach.cz nebo rovnou kontaktujte jednoho z našich prodejců: Matyáš Novák +420 776 821 387; Lukáš Gašpar +420 603 306 344.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků