Ski&Bike: Vaše luxusní rezidence v srdci Krkonoš

09.12.2021 00:12 | Komerční sdělení

Jen pár kroků od sjezdovky vzniká jedinečný projekt horských apartmánů SKI&BIKE, který může být vašim vysněným útočištěm. Původně lázeňský dům se promění ze zchátralé budovy na moderní, horský apartmánový komplex s veškerým vybavením a zázemím pro Váš maximální komfort a nerušený odpočinek.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Horská rezidence s celoročním využitím

Janské Lázně jsou plné krásných míst, které můžete objevovat při relaxaci, rekreaci a sportu. Sjezdovky, cyklostezky, aquacentrum, restaurace a bary se nachází hned za dveřmi vašeho apartmánu. Sesedněte z kola nebo uložte lyže do připraveného zázemí po dni plných zážitků a zamiřte do luxusního apartmánu. Takovou kombinaci Vám nabízí výjimečné prostředí v srdci Krkonoš.

Ski&Bike: Vaše luxusní rezidence v srdci Krkonoš

Atmosféra místa je ještě umocněna unikátním designem celého komplexu apartmánů. Na dispoziční řešení a funkčnost myslíme od první chvíle. Vysoké standardy apartmánů a společných prostor dotváří materiály nejvyšší kvality. Prvky z přírodního kamene a masivního dřeva dokreslují kulisy toho pravého vysokohorského vyžití.

To vše je na dosah

Jak jednou poznáte kouzlo Janských Lázní, během chvilky zapomenete na přelidněnou promenádu ve Špindlerově Mlýně. Nyní máte jedinečnou možnost stát se jedním z vlastníků několika prémiových mezonetových apartmánů, které byly právě uvolněny do prodeje. K těmto jednotkám je k dispozici parkování včetně nabíječky pro elektroauta v podzemních garážích a výtah. Při zakoupení nemovitosti do konce roku máte navíc možnost zdarma získat sklepní kóji spolu se skiboxem na lyže včetně ohřívače na lyžařské boty.

Ski&Bike: Vaše luxusní rezidence v srdci Krkonoš

Užijte si nejhezčí výhled na Krkonoše

Teplo domova vykouzlí designový krb a jedinečnost prostoru dokreslí masivní dřevěné schodiště zasazené do železné konstrukce.

Naším cílem bylo vybrat kvalitní prémiové materiály, které podtrhnou exkluzivitu mezonetového apartmánu. Ve standardním provedení najdete dřevěné podlahy, baterie Grohe, sanitu od značky Villeroy&Boch a designové toalety Vitra (s prestižním oceněním Red dot design award).

Dřevěné obložení na zdech už jen umocní horský charakter mezonetového apartmánu. Nicméně vše je možné přizpůsobit Vašim potřebám. Využijte možnost konzultace s designérkou a společně vytvořte návrh, který bude přesně odpovídat všem Vašim ideálům. To platí i pro příčky, které mohou být navrženy kompletně dle individuálního výběru.

Vstup do apartmánů zajišťují bezpečnostní dveře. Pro Vaše pohodlí jsme připravili jeden generální klíč, který otevře dveře ke všem společným prostorám.

Od první chvíle dbáme na dispoziční řešení a funkčnost. Váš komfort je pro nás na prvním místě.

Zjistěte více informací o Vašem vysněném horském apartmánu na apartmanynahorach.cz nebo rovnou kontaktujte jednoho z našich prodejců: Matyáš Novák +420 776 821 387; Lukáš Gašpar +420 603 306 344.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků