Společnost Kaktus, která letos oslaví 8 let na realitním trhu, má pobočky v Ostravě a Frýdku-Místku a hledá realitního makléře.

21.02.2023 00:23 | Komerční sdělení

„Hledáme šikovného člověka, který má pozitivní vztah k lidem, práci, osobnímu rozvoji, umí se dobře vyjadřovat a je vyhlášen svou spolehlivostí. Znalost anglického jazyka, podobně jako držení řidičského průkazu, je vítána. Praxe v oboru realitního makléře je rovněž výhodou, nikoliv však podmínkou,“ uvedla Kateřina Hrdličková z Kaktusu.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

A na čem si v Kaktusu zakládají? „Zakládáme si na otevřeném a férovém jednání. Píchneme s realitami všem, kteří potřebují pomoci. Zajišťujeme nejen prodej a nákup nemovitostí, ale i návrhy rekonstrukcí, marketing nebo sjednání hypotéky. Pracujeme zkrátka jako tým, a proto hledáme týmového hráče,“ uvedla Kateřina Hrdličková.

Pozice je vhodná pro ty, kteří chtějí pracovat na IČO a hledají časově flexibilní a dobře ohodnocenou práci.

„Ať už jste ostřílený profesionál s desítkami prodaných nemovitostí nebo student, který svou životní dráhu teprve hledá, ozvěte se nám. Třeba právě teď naše hledání končí,“ vyzvala potenciální zájemce Kateřina Hrdličková a dodává potvrzenou pravdu, že skvělým makléřem se člověk nerodí.

„Chce to trpělivost, zodpovědnost, talent a hodně praxe. Nabízíme zázemí a podporu nejen v začátcích. Nováčky proškolíme a pokud odhalíme potenciál, pomůžeme vám dále růst. Dá to práci, ale odměnou je skvělý „job“, nabízející finanční i časovou nezávislost. Co víc si přát…“

Kaktus nabízí zájemcům o práci realitního makléře zázemí stabilní firmy, podporu profesionálního týmu, pravidelný přísun nemovitostí, proškolení a podporu v začátcích, zajímavé finanční ohodnocení, časovou flexibilitu, pravidelné vzdělávání a skvělou atmosféru v týmu.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků