Terasy a zahrady, které si zamilujete. Vítejte v Barrandez-vous.

22.06.2022 22:00 | Komerční sdělení

Co je na zahradě tak jedinečného, že má schopnost vytáhnout nás z našeho pohodlí doma? Má plno skvělých nástrojů, kterými nás dokáže nalákat, abychom otevřeli dveře svých příbytků, vykročili ven a užili si pobyt pod širým nebem.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hravý, romanticky znějící název, který spojuje krásnou lokalitu Prahy a francouzské označení pro romantické schůzky, naznačuje směr, kterým se autoři právě dokončovaného rezidenčního projektu Barrandez-vous ubírali.

Terasy a zahrady, které si zamilujete. Barrandez-vous

„Jednou z nejcennějších kvalit, kterou pobyt v našich domovech může přinášet, je sledování proměnlivosti a každodenních překvapení, které nám přichystá sama příroda. Ať už se stane kulisou pro okamžiky s našimi nejbližšími nebo večer tichým společníkem pro chvíle relaxu“, zmiňují architekti projektu Erika a Vladimír Vašutovi z ateliéru Under-construction.

Terasy a zahrady, které si zamilujete. Barrandez-vous

„V Barrandez-vous jsme se snažili přenést zážitek z pohledu na zeleň a do přírody přímo na dotek každému obyvateli, až před dveře obývacích pokojů, ať už v podobě zahrad, parku či lodžií jednotlivých bytů. Okolní příroda se mění nejen během roku, ale i v průběhu celého dne. Díky slunci, stínům i večernímu osvětlení nám dokáže dopřát různé nálady a atmosféry. A nikdy není stejná. Probouzí se a usíná. Roste a zaniká. Takovou podívanou vám interiér bytu nikdy nedokáže nabídnout“, říká Ferdinand Leffler, architekt Ateliéru Flera, který zpracoval krajinnou architekturu, návrhy několika variant zahrad a nyní se podílí i na realizaci.

Terasy a zahrady, které si zamilujete. Barrandez-vous

Pobyt venku nám poskytuje přirozené světlo, které náš organismus vyhledává. Navíc sluneční paprsky si někdy rádi necháme líbit všichni. V letním období nás však v městské zástavbě, i samotných bytech, často sužuje horko. Potřebu ochladit se ve stínu tak nejlépe zajistí koruny stromů, kterých bude v novém parku vysázených několik stovek“, říká Dušan Dvořák, zakladatel Top Estates Group.

„V oknech proti horku pomohou i venkovní žaluzie, na zahradách stínění, ale i samotná orientace domů. Budoucí rezidenti mají možnost výběru bytu podle svých preferencí, zda dávají přednost rannímu či odpolednímu slunci. Přestože můžete otevřít krásná velkoformátová okna nebo relaxovat na rozšířeném sníženém parapetu v každém ročním období, ten pocit a zážitek, když ucítíte vzduch vonící jarem nebo deštěm a můžete vyjít přímo z vašeho obyváku ven na zahradu, je stejně nenahraditelný. Pro mě je to jeden z nejsilnějších elementů v projektu, který nám bezpečný pobyt pod širým nebem může nabídnout. A to se myslím v projektu Barrandez-vous skvěle podařilo“, doplňuje Petr Teplý, druhý společník Top Estates Group.

Terasy a zahrady, které si zamilujete. Barrandez-vous

Přál bych všem budoucím rezidentům Barrandez-vous, aby se pro ně chvíle strávené v parku či zahradách staly příjemnou součástí jejich životů. Ať už budou sloužit pro relaxaci a klid či okamžiky s rodinou, přáteli nebo obklopeni svými psími kamarády. Zkrátka přesně tak, jak si každý představujeme ideální pohodu doma nebo při pobytu venku a svobodní v každém pohybu“, na závěr zmiňuje Dušan Dvořák, druhý společník Top Estates.

Před několika dny byl zahájen prodej poslední etapy, ve které se nově objevily byty s terasami a soukromými zahradami. Projekt Barrandez-vous, který se v letošním roce stal absolutním vítězem kategorie nejlepších rezidenčních projektů v ČR v hlasování veřejnosti, bude již během pár týdnů zkolaudován a noví majitelé se budou moci nastěhovat na podzim letošního roku.

www.barrandez-vous.cz

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků