Už 6 let jsme tu pro všechny, kteří potřebují píchnout s realitami.

26.10.2021 07:24 | Komerční sdělení

Když před šesti roky Kamil Kůs zakládal společnost KAKTUS Reality, měl v hlavě velký cíl – vrátit makléřské profesi respekt a hodnotu, vlastnosti, jež jí právem náleží.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Roku 2015 tak v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě vzniká naše první realitní kancelář, kde každý nově příchozí musí splňovat hlavní podmínky – být férový a říkat věci na rovinu.

Kamila v kanceláři brzy doplnily Bára a Jana. Dnes máme v týmu více než deset kolegyň a kolegů, kteří svoji práci dělají srdcem. A máme místo i pro další.

Chcete si najmout byt? Potřebujete prodat nebo naopak koupit nemovitost? Nejen s tím vám můžeme pomoci. Nabídka našich služeb je opravdu široká. Každý umí něco jiného a díky tomu dnes tvoříme vlastní projekty, poskytujeme marketing – včetně videoprohlídek, které natáčíme pomocí dronu ve vysokém rozlišení. Spolupracujeme s profesionálním fotografem i architektem, který dokáže navrhnout architektonickou studii pro případnou přestavbu. Umíme sjednat hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření, zajistit stěhování, úklidové práce, malování i rekonstrukci.

Naše pomoc se ale neomezuje jen na oblast realit. Chodíme pravidelně darovat krev, odporujeme Charitu Hlučín a jsme Dobrým andělem. Sponzorujeme Ostravské derby, univerzitní hokej a finančně přispíváme dalším lokálním sportovcům a projektům.

Jsme tým, táhneme za jeden provaz a jde nám to skvěle. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, chystáme ale i projekty v Praze a plánujeme plně pokrýt Olomoucký a Zlínský kraj. V roce 2019 jsme otevřeli druhou pobočku KAKTUS Reality ve Frýdku-Místku na Hlavní třídě, kousek od náměstí Svobody.

Přidejte se k nám do týmu!

Přidejte se k nám do týmu!

A co si přejeme do budoucna? Především si chceme udržovat dobré jméno a pověst férové realitní kanceláře. I nadále tu budeme pro všechny, kteří potřebují píchnout s čímkoli, co se týká realit. Podívejte se na naše reference a důvěřujte nám i vy.

Děkujeme, že jste s námi!
Váš tým Kaktus

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků