Už jen do 31. října –ZDARMA vybavení nového bytu v hodnotě až 500.000 Kč

12.10.2020 23:30 | Komerční sdělení

Všichni, kdo si plánují pořídit nový byt od největšího českého rezidenčního stavitele CENTRAL GROUP, mají poslední možnost využít exkluzivní nabídku na vybavení bytu v hodnotě až 500.000 Kč od předních českých výrobců HANÁK a INDECO podle vlastního výběru zdarma. Nabídka se vztahuje na všechny dokončené nemovitosti a všechny byty a ateliéry s termínem dokončení v roce 2020, a to v sedmi lokalitách po celé Praze. Platí jen do 31. října.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zařízení kuchyně, ale i předsíně, obývacího pokoje nebo třeba ložnice. Zákazníci CENTRAL GROUP si do konce října mohou ke každému novému bytu v celkem sedmi projektech vybrat vybavení v hodnotě až půl milionu korun zdarma. Využít mohou také interiérového poradenství nebo zařízení bytu ještě před dokončením. Výše poukázky je odstupňovaná podle velikosti bytu - od 200.000 Kč u 1+kk až po 500.000 Kč u bytu 4+kk.

Hodnota poukázky na vybavení
1+kk ...... 200 000 Kč
2+kk ...... 250 000 Kč
3+kk ...... 300 000 Kč
4+kk ...... 500 000 Kč

Nabídka se vztahuje i na nejnověji dokončený projekt Harfa Design Residence

Získat vybavení zdarma je možné hned v několika projektech CENTRAL GROUP. Pro zájemce o designové metropolitní bydlení je ideální volbou moderní bytový dům Harfa Design Residence v Praze 9. Tento čerstvě dokončený projekt se nachází jen kousek od metra B Českomoravská a nabízí především nejžádanější byty 1+kk a 2+kk. Designové luxusní provedení v sobě zahrnuje dřevěné podlahy, kvalitní posuvná hliníková okna nebo luxusní koupelny. Samozřejmostí je rekuperace a podlahové vytápění ve všech místnostech. V nabídce jsou zde poslední volné byty.

Největší výběr nabízí Park Zličín, kde CENTRAL GROUP dokončí první etapu již letos v prosinci. Bytové domy se nachází 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín a díky velkému privátnímu parku představují ideální bydlení pro rodiny s dětmi. Vyberou si zde ale i jednotlivci nebo mladé páry, kterým budou vyhovovat menší byty 1+kk a 2+kk. Velkým benefitem je blízké nákupní a zábavní centrum Metropole Zličín s řadou obchodů, restaurací, služeb a multikinem.

Několik posledních zejména rodinných bytů nabízí Rezidence U Radnice, která se nachází jen 60 metrů od stanice metra B Vysočanská. Z nejvyšších pater se otevírá jedinečný výhled na Prahu. I zde je samozřejmostí luxusní provedení, které podtrhují dřevěná eurookna, designové koupelny nebo dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním. Na výběr jsou také byty s klimatizací nebo rekuperací s dochlazováním. V ceně je vždy zahrnuto i podzemní parkovací stání a sklep. Nerušenou relaxaci a klid zajistí majitelům bytů unikátní privátní park ve vnitrobloku i blízký park Podviní.

Poukázka na vybavení zdarma platí i v brzy dokončeném projektu Zahrady Bohdalec v pražské Michli na Praze 4. Zde si vyberou především zájemci o prostorné byty 3+kk. Nízkopodlažní bytové domy jsou zasazeny do klidné lokality, která je skvěle dostupná autem i hromadnou dopravou. Tramvají lze bez problémů dojet za pár minut do centra. V blízkém okolí je několik škol, sportovišť a přímo v místě vznikne i dětské hřiště. Díky tomu, že je ulice určena výhradně pro rezidenty, poskytuje areál klid a dostatek soukromí. Všechny jednotky mají v ceně zahrnuto podzemní parkovací státní a sklep.

Dalším projektem, u kterého mohou zákazníci uplatnit poukázku na vybavení zdarma, je Rezidence Libeňské terasy, která se nachází v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8. K dispozici je také poslední byt v oblíbených Pitkovických zahradách v Praze 10, které se staly synonymem pro kvalitní nerušené rodinné bydlení na okraji Prahy. Nabídka se vztahuje i na jedinečný byt 4+kk v luxusním projektu Rezidence U Muzea v Praze 2. Zaujme nejen luxusním provedením, ale především nádherným výhledem na Prahu, který se otevírá z rozlehlé terasy.

Akce na vybavení bytu zdarma platí jen při uzavření smlouvy do 31. října 2020. Všechny informace o akci naleznete na webu společnosti CENTRAL GROUP.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků