V pražských Ďáblicích se zazelená Evergreen

06.10.2020 16:01 | Komerční sdělení

V pražských Ďáblicích vznikne nová rezidenční čtvrť, která boří mýty o developerské výstavbě jakožto nehostinné betonové džungli. Evergreen je totiž stále zelený, a to nejen díky svému názvu.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodinné domy na prodej v Praze 8 o dispozicích 3+kk až 5+kk a byty s dispozičním řešením 1+kk až 3+kk jsou součástí krásné, moderní zahradní čtvrti. Investor stavby, společnost Doma je Doma, klade v projektu velký důraz na udržitelnost a zdravé bydlení pro všechny budoucí obyvatele.

Postav dům, zasaď strom

Jednotlivým ulicím dominují vzrostlé stromy, díky nimž jsou chodníky i předzahrádky přirozeně a příjemně zastíněny. Jejich význam ještě více roste v parných letních měsících, kdy pomohou se zadržováním vody a ochlazováním společných prostranství. Právě prostory pro vzájemná setkávání jsou jedním z nejzajímavějších prvků projektu Evergreen Ďáblice. Kromě tradičních ulic pro pěší, automobily, kola či koloběžky vzniká mezi jednotlivými řadami domků ještě ulice přírodní. Ta je přirozenou magistrálou sloužící pro procházky, dětské hry, sousedská setkáváni i návštěvy. Posezení v parku na lavičce tak mají obyvatelé Evergreenu k dispozici doslova pár kroků od vlastních dveří.

Sport i odpočinek na dosah

Evergreen je ale dobrou volbou i pro ty, kteří raději relaxují v soukromí. Každý rodinný dům je nabízen s vlastní zahradou na pozemku o velikosti 115-360 m². Vejde se na ni třeba příjemné posezení, bazén i trávník pro hry dětí i čtyřnohých mazlíčků. Ti, kteří touží po pořádné procházce či sportovním dobrodružství, mohou využít širokých možností vyžití v okolní přírodě. Vyrazit na procházku do Ďáblického či Čimického háje, posedět v Parku přátelství nebo nasednout na kolo a napojit se na jednu z cyklostezek protínajících sever Prahy. 

Prodej rodinných domů v Praze 8 – Ďáblicích byl zahájen letos a své majitele má již více než polovina rodinných domů z 1. etapy výstavby. 

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků