V pražských Holešovicích roste SO-HO, atraktivní bydlení v newyorském stylu

01.06.2022 22:00 | Komerční sdělení

Čtyři písmena, která po celém světě symbolizují místo, kde to žije. Své SO-HO má New York, Londýn i Hong Kong, a brzy se jej dočká i Praha. Kompletní rekonstrukce industriálního areálu Tesly v Holešovicích změní lokalitu k nepoznání, vzniknou nové kavárny, široký bulvár i velký park ve vnitrobloku.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stylová rekonstrukce i nápaditá novostavba

Výstavba rezidenčního projektu SO-HO je od letošního jara v plném proudu. Jako první se pozornosti dočkala původní průmyslová budova na výrobu žárovek Tesla. Unikátní mezonetové byty i velkorysé střešní mezonety s výhledem na Pražský hrad, ale také atraktivní dispozice 1,5+kk s cca 45m2 plochy jsou tahounem současné nabídky nových bytů na Praze 7. Ani malý, ani velký 1,5+kk byt nechává prostor pro vlastní kreativní návrh interiérového řešení, kdy vhodnou knihovnou, poloprůhlednou příčkou si můžete prostor rozdělit na klidovou a denní zónu. Zůstává zde možnost pro klientskou změnu, v rámci níž si 1,5+kk můžete přestavět na útulné 2+kk. Podle aktuálního plánu budou byty z první etapy připraveny k nastěhování již v roce 2024.

I druhá etapa nabídne moderní bydlení v metropolitním stylu a prémiové kvalitě, tentokrát však v novostavbě, která vyroste na místě stávajícího nevzhledného parkoviště u ulice Dělnická. Kromě několika desítek bytů v atraktivní lokalitě vznikne i zcela nový bulvár, na kterém obyvatelé Holešovic v budoucnu najdou obchody či restaurace s příjemným posezením mezi dvojicí stromořadí, které vytvoří klidovou zónu a odstup od silnice úctyhodných 20 metrů. Městská alej se vzrostlými stromy pod okny bytů směrem do Dělnické bude přirozenou zelenou oázu.

Ti, kteří si budou chtít svůj brunch či kávu vychutnat v klidnějším prostředí, pak jistě využijí prostory zcela nového parku ve vnitrobloku SO-HO. Luxusní byty v Holešovicích si zkrátka zaslouží odpovídající služby a prostředí určené k příjemnému, zdravému a ničím nerušenému bydlení. Výhodou je i obrovská variabilita.

Místo, které Prahu obohatí

Za projektem SO-HO Praha stojí společnost CRESCO REAL ESTATE, která je největším rezidenčním developerem v sousedním Slovensku. Tento titul si vysloužila zejména výstavbou zcela nové čtvrti Slnečnice v Bratislavě. Pro CRESCO jde po třiceti letech od založení o vůbec první rezidenční výstavbu v České republice. Je ale více než zřejmé, že ambiciózní SO-HO udělá v české metropoli dojem a zanechá nesmazatelnou stopu jako součást proměny Holešovic v moderní, kosmopolitní čtvrť v malebném meandru Vltavy.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků