Velkorysé pozemky, výjimečná lokalita blízko přírody a centra Prahy

24.10.2022 23:42 | Komerční sdělení

Charakterizuje rodinné bydlení v klidné lokalitě Statenic v bezprostředním okolí Prahy 6 a Nebušic. Renomovaná developerská společnost Horizon Holding se svým projektem 79 designových vil přináší na český realitní trh zajímavé spektrum domů, které vynikají především nadstandardně velkými pozemky.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt od oceňovaného mezinárodního architektonického studia Siebert+Talaš zahrnuje celkem čtyři typy nemovitostí. Kompaktnější vily POPULAR mají dispozici 5+kk a 171 čtverečních metrů podlahové plochy, jejich větší varianty GRANDE o stejné dispozici pak nabídnou budoucím obyvatelům celých 264 metrů plochy k bydlení. V nabídce jsou také nemovitosti s označením MODERN (5+1, 217 čtverečních metrů) a jedinečné EXCLUSIVE vily 6+kk s plochou 330 čtverečních metrů.

Aura Statenice

Aura Statenice vyroste poblíž centra stejnojmenné obce, jen čtyři kilometry od severní hranice Prahy 6 a také poblíž Nebušic, které jsou domovem mezinárodních škol. Dobrá dopravní dostupnost do okolí i centra Prahy je jak MHD, tak vlastním vozem. Obyvatelé však zároveň získají přístup k veškeré stávající infrastruktuře a občanské vybavenosti, možnost obdivovat nádherné scenérie v okolí, a také podnikat celou řadu zajímavých výletů do okolí. Údolí Únětického potoka nadchne každého, kdo jej navštíví, a tamější pivovar s vyhlášenou kuchyní patří mezi oblíbené a vděčné gastronomické cíle.

Aura Statenice

Rodinné domy jsou koncipované jako energeticky úsporné se štítkem B, vytápění bude zajištěno tepelnými čerpadly vzduch-voda. Zájemci o bydlení za Prahou ocení velkorysé pozemky, na kterých jednotlivé vily vyrostou – ty největší dosahují rozlohy až 1500 čtverečních metrů. Uliční plán inspirovaný principem cul-de-sac zajišťuje nejvyšší možnou úroveň soukromí s garancí nulové tranzitní dopravy kolem všech nemovitostí. Developerská společnost v budoucnu plánuje v přirozeném odstupu od stávající lokality také druhou etapu, jejíž součástí budou investice do infrastruktury včetně výstavby komerčních jednotek či zázemí pro děti. Hledáte-li kvalitní bydlení pro rodinu v blízkosti Prahy, neměl by Vašemu hledáčku projekt Aura Statenice uniknout, možná právě zde najdete další desítky spokojených let.

Aura Statenice

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků