Vila v pražské Troji splní i ty nejnáročnější požadavky na bydlení

15.11.2022 09:38 | Komerční sdělení

Toužíte po výjimečném bydlení na prestižní adrese? Právě máte možnost, která se nebude jen tak opakovat! V nabídce realitní kanceláře RE/MAX najdete architektonický skvost v pražské Troji shlížející ze zelených svahů vysoko nad Trojským zámkem.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Majestátní bydlení a dechberoucí výhledy

Nedaleko Vily Troja se nachází nádherný park Stromovka, ale i vyhledávaná pražská zoologická zahrada nebo Botanická zahrada s tropickým skleníkem Fata Morgana. Vila je dostatečně reprezentativní nejen pro náročné bydlení, ale hravě se může stát třeba sídlem zahraniční ambasády nebo úspěšné společnosti.

Rezidence hravě zapadne mezi prvorepublikové vily v okolí, a přesto vám nabídne komfort moderní doby. Nechybí zde zabezpečovací systém, tichý výtah, ale i vyhřívaná příjezdová cesta. Parkovat můžete ve dvou garážích nebo na deseti parkovacích místech.

Honosné sídlo, ve kterém najdete vše, po čem toužíte

Rozlehlá Vila Troja nabídne na neuvěřitelné ploše 1 000 m² dostatek prostoru. Nechybí zde 7 ložnic, 3 obývací pokoje a 5 koupelen. Vnitřek domu s okolní přírodou příjemně propojují rozlehlé terasy. Sluneční paprsky pronikají do interiéru pomocí prosklených fasád. K domu náleží impozantní zahrada o téměř 10 000 m² s ovocnými stromy, ořešáky a keři vinné révy.

Celý dům je citlivě navržen tak, aby šla jednoduše oddělit privátní část od veřejné. Útulnosti domu přispívají vyhřívané podlahy a na míru vyrobený nábytek. Vše ladí v harmonický celek.

Nejoblíbenější částí vašeho domu ale rozhodně bude vaše privátní wellness, kde můžete relaxovat v bazénu s protiproudem, v sauně, páře, jacuzzi či fitness.

Pro více informací se obraťte na realitního makléře Daniela Červa na daniel.cerv@re-max.cz nebo na telefonním čísle +420 777 124 392.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků