Zájem o byty v Tesle Hloubětín je rekordní. Do prodeje jde druhá etapa

15.11.2021 23:00 | Komerční sdělení

Největší český rezidenční stavitel Central Group začátkem listopadu zahájil prodej v jednom z největších projektů současnosti - nové rezidenční čtvrti Tesla Hloubětín v Praze 9. Díky velmi příznivým cenám je o byty rekordní zájem. Do prodeje jde nyní 2. etapa s více než stovkou bytů.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tesla Hloubětín nabídne bezkonkurenční bydlení v industriálním stylu pro tři...

Tesla Hloubětín nabídne bezkonkurenční bydlení v industriálním stylu pro tři tisíce lidí

Nová čtvrť za více než 7 miliard nabídne bydlení pro tři tisíce lidí a přináší cenově dostupnější byty, než jaké jsou doposud na pražském trhu k dispozici. „Díky naší silné pozici a důrazu na optimalizaci se nám podařilo nastavit ceny níže, než je na trhu obvyklé. Po čtrnácti dnech máme rezervováno více než 50 procent bytů z nabídky. Proto mimořádně dáváme do prodeje novou etapu s další zhruba stovkou bytů,“ říká zakladatel a šéf Central Group Dušan Kunovský.

Přeměna přesně po 100 letech

Tesla Hloubětín vzniká v rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 9 nedaleko Kejřova parku a říčky Rokytka, u tramvajových zastávek na Poděbradské ulici a jen 3 minuty od metra B – Hloubětín a 5 minut od metra B Českomoravská. Současný zanedbaný a nepřístupný brownfield o rozloze téměř 67 tisíc m2 se v několika etapách promění na novou moderní a přátelskou rezidenční čtvrť pro několik tisíc nových obyvatel. Novou podobu dostává symbolicky přesně 100 let od vzniku původního podniku na výrobu rádií a televizí v roce 1921.

„Zachováme industriální odkaz lokality a přitom vytvoříme moderní rezidenční čtvrť s bohatou občanskou vybaveností, zelení a hodnotným veřejným prostorem pro setkávání lidí. Jsem si jist, že se z ní stane příjemné a vyhledávané místo pro život,“ říká Kunovský.

V přízemí domů vznikne na téměř 6 tisíci m2 mnoho prostor pro obchody včetně supermarketu, služby, restaurace a kavárny. Central Group zde na své náklady postaví dvě nové moderní mateřské školy, sedm dětských hřišť, venkovní fitness zónu nebo hřiště pro pétanque. Uvnitř nové čtvrti bude zklidněný vnitroblok s volnější a vzdušnější zástavbou s velkým veřejným parkem a pěší zónou s bohatou zelení. V parku bude umístěn původní památník padlým z 2. světové války.

V nové čtvrti vznikne 1.500 bytů a řada obchodů, služeb, restaurací a kaváren

V nové čtvrti vznikne 1.500 bytů a řada obchodů, služeb, restaurací a kaváren

Bezkonkurenční byty s rekuperací pro zdravé a klidné bydlení

Všechny prakticky řešené byty v optimalizovaných dispozicích 1+kk až 4+kk mají moderní systém větrání s rekuperací tepla pro zdravé a klidné bydlení. V nejvyšších patrech a u dalších vybraných jednotek jsou klimatizace a předokenní rolety. Většina bytů má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku, podzemní parkovací stání a sklep.

Ceny bytů 1+kk ve druhé etapě začínají na 4,7 milionu Kč, zatímco průměrná cena v Praze je u této dispozice 5,4 milionu Kč. Byty 2+kk, které se nyní v hlavním městě prodávají v průměru za 7,9 mil. Kč, zde začínají již na 6,7 mil. Kč. „U nás je navíc v ceně zahrnuto i parkovací stání a sklep, za které se u jiných developerů doplácí až stovky tisíc nad rámec částek uváděných v cenících,“ doplňuje Kunovský.

Ukázka financování bytů

Uvedené příklady financování platí při využití Úvěrového financování zvýhodněnou Hypotékou Central Group a při úhradě 10 % kupní ceny z vlastních zdrojů a době splatnosti hypotéky 30 let

Všechny byty v projektu mají rekuperaci pro zdravé a klidné bydlení

Všechny byty v projektu mají rekuperaci pro zdravé a klidné bydlení

Výstavba nové rezidenční čtvrti Tesla Hloubětín začne v červnu 2022 a dokončení prvních domů je plánované na konec roku 2024. Celá čtvrť se bude rozrůstat v několika navazujících etapách a měla by být hotová kolem roku 2030.

Tesla Hloubětín je letos již pátou lokalitou, kterou Central Group nově uvádí na trh a patří zároveň k největším pražským projektům na brownfieldech. Letos společnost spustila mimo jiné prodej v dosud největším projektu Parková čtvrť v Praze 3. Po celé Praze připravuje více než 30 tisíc nových bytů a zaměřuje se na transformaci velkých zanedbaných brownfieldů na celé nové městské čtvrti a příjemná místa pro život.

Kompletní nabídku bytů v lokalitě Tesla Hloubětín naleznete na www.central-group.cz.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků