Zakotvěte v privátním resortu na Slapské přehradě

20.07.2022 22:23 | Komerční sdělení

Hledáte místo uprostřed krásné přírody ale nedaleko města? Lakeside Resort Slapy v sobě snoubí obojí. Privátní komplex se nachází na samém břehu Slapské přehrady a poskytuje veškeré zázemí pro váš maximální komfort v dojezdové vzdálenosti z Prahy a to autem, na kole i lodí! Jedinečný projekt v klidné lokalitě se širokou škálou volnočasového využití nabízí luxusní chaty a exkluzivní apartmány.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak říká vedoucí projektu za Evropu realitní kancelář Matyáš Novák, projekt Lakeside Resort Slapy na Nové Živohošti je určený především milovníkům vodních sportů, turistiky, golfu a cyklistiky.

Získat nemovitost v lukrativní oblasti Slapské přehrady bylo dlouhá léta téměř nemožné. Slapští usedlíci jen zřídka své nemovitosti prodávají a o to zajímavější příležitost nabízí nový projekt Lakeside Resort Slapy. Resort se nachází bezprostředně na břehu přehrady s přímým přístupem k vodě. Residentům bude k dispozici soukromé molo, což je na Slapech zcela jedinečná záležitost. Pět minut chůze od areálu jsou tenisové kurty a ani na golf to není daleko. Za 20 minut jízdy autem jste na golfovém hřišti Konopiště a Slapy.

V uzavřeném privátním areálu je v nabídce 18 samostatných chat s vlastním pozemkem a 10 apartmánů. Každá z jednotek má vlastní parkovací stání včetně nabíjecí stanice pro elektromobily. Apartmány jsou v dispozicích 2+kk až 3+kk a všechny disponují buď předzahrádkou, balkonem, nebo terasou. Celý areál je situován v lehkém pozvolném převýšení od vodní plochy do kopce. Nehrozí tak, že si budete s ostatními majiteli chat koukat do oken. Výhledy vás čekají jen na vodní hladinu.

Privátní resort na Slapské přehradě

Za to bude stát pohled i do interiéru apartmánů a chat. Ty jsou navrženy pouze z kvalitních materiálů, které podtrhují jejich exkluzivitu. Jde o moderní, zajímavě architektonicky řešené bydlení s nadstandardními přírodními materiály, které zapadá do okolní scenérie. A resort skrývá i celou další řadu benefitů. Rezidenti mohou využívat vyhřívaný bazén s relaxační zónou, plně vybavenou posilovnu, saunu, stojany na kola, ohniště pro venkovní grilování nebo sdílené paddleboardy a kajaky. Výsledkem je maximální komfort a široké spektrum aktivit přímo na místě.

Resort je samozřejmě uzavřený. Všechny jeho části budou pro residenty přístupné skrze generální klíč, který otevře i vstup na soukromou pláž. O chod areálu se bude 24/7 starat správce objektu, a to včetně údržby zeleně a bazénu. Rezidentům se tak nikdy nestane, že by přijeli do svého apartmánu či chaty a museli by dbát ještě na údržbu. Stranou nezůstala ani otázka úspory energie, proto budou na střeše apartmánů umístěny solární panely a v areálu bude i moderní čistička vody.

Výstavba projektu Lakeside Resort Slapy byla zahájena v roce 2021 a i díky tomu můžete již příští léto strávit ve vlastní chatě či apartmánu na Slapech. Další informace jsou k dispozici na webu www.lake-slapy.cz nebo si sjednejte schůzku prostřednictvím e-mailu matyas.novak@rkevropa.cz nebo na telefonním čísle +420 776 821 387.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků