ZDARMA vybavení nového bytu v hodnotě až 500.000 Kč

08.09.2020 02:31 | Komerční sdělení

CENTRAL GROUP připravil pro zájemce o nové bydlení v Praze speciální akci. Každý zákazník nyní dostane při koupi nového bytu nejen dokončeného, ale i s termínem dokončení do konce letošního roku poukázku na vybavení v hodnotě až 500 tisíc korun, a to v závislosti na velikosti bytu. Akce se vztahuje na desítky bytů a ateliérů hned v osmi lokalitách v Praze a platí při uzavření smlouvy do konce října.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S blížícím se termínem dokončení rezidenčních projektů klienti čím dál častěji řeší budoucí podobu interiéru svého nového bytu. Poukázka na vybavení od předních českých výrobců INDECO a HANÁK jim tak umožní vybrat si s předstihem vybavení přesně podle jejich představ. Vybavení zdarma lze získat nejen u všech dokončených nemovitostí, ale akce se vztahuje i na všechny byty a ateliéry s termínem dokončení do konce roku 2020.

Hodnota poukázky vybavení:

  • 1+kk ... 200 000 Kč
  • 2+kk ... 250 000 Kč
  • 3+kk ... 300 000 Kč
  • 4+kk ... 500 000 Kč

Na jaké projekty se akce vztahuje?

Největší výběr je v projektu Park Zličín, kde první etapu CENTRAL GROUP dokončí již letos v prosinci. Bytové domy se nachází jen 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín a díky velkorysému privátnímu parku představují ideální bydlení pro rodiny s dětmi. Vyberou si zde ale i singles nebo mladé páry, pro které jsou zde připraveny menší byty 1+kk a 2+kk. Velkým benefitem je blízké nákupní a zábavní centrum Metropole Zličín s mnoha obchody, restauracemi, službami a multikinem.

Zájemci o designové metropolitní bydlení si pak jistě vyberou v bytovém domě Harfa Design Residence v Praze 9 blízko metra B Českomoravská, kde je připravena pestrá škála zejména menších bytů 1+kk a 2+kk. Designové luxusní provedení v sobě zahrnuje například dřevěné podlahy, kvalitní posuvná hliníková okna nebo luxusní koupelny. Samozřejmostí je rekuperace nebo podlahové vytápění v celém domě a u většiny bytů je v ceně zahrnuto podzemní parkovací stání.

Přímo v srdci Vysočan, jen 60 metrů od stanice metra B Vysočanská, je několik posledních zejména rodinných bytů v Rezidenci U Radnice. Ty v nejvyšších patrech navíc nabídnou krásný výhled na celou Prahu. Luxusní provedení podtrhují dřevěná eurookna, luxusní koupelny nebo dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním. Na výběr jsou i byty s klimatizací nebo rekuperací s dochlazováním a u všech bytů v nabídce je v ceně zahrnuto i podzemní parkovací stání a sklep. Nerušenou relaxaci a klid zajistí majitelům bytů unikátní privátní park ve vnitrobloku i blízký park Podviní.

Poukázku na vybavení bytu zdarma lze získat i v brzy dokončeném projektu Zahrady Bohdalec v pražské Michli na Praze 4. Zde si vyberou především zájemci o prostorné byty 3+kk. Nízkopodlažní bytové domy jsou zasazeny do klidné lokality, která je skvěle dostupná autem i hromadnou dopravou. Bez problému lze dojet kdykoliv za pár minut tramvají do centra. V blízkém okolí je hned několik školských a sportovních zařízení a přímo v místě vznikne i dětské hřiště. Díky tomu, že je ulice určena výhradně pro rezidenty, poskytuje areál klid a dostatek soukromí. Všechny jednotky mají v ceně zahrnuto podzemní parkovací státní a sklep.

Další projekty, ve kterých lze získat poukázku na vybavení zdarma, jsou Rezidence U Muzea v Praze 2, projekt Nad Prokopským údolím a Metropole Zličín v Praze 5, nebo Pitkovické zahrady v Praze 10.

Výhodné ceny i financování

Akce na vybavení bytu zdarma platí jen při uzavření smlouvy do 31. října 2020. Je možné využít i nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy stačí zaplatit jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP na 90 % kupní ceny. Všechny informace o akci nalezente na webu společnosti CENTRAL GROUP.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků