Zdravé bydlení zalité sluncem – to je Císařská vinice

26.01.2021 01:21 | Komerční sdělení

V příjemné části Prahy 5, přímo pod oblíbeným městským parkem Ladronka, v současné době vznikají prémiové byty, řadové domy i solitérní vily. Vyniknou šetrným přístupem k přírodě, dlouhodobou udržitelností a důrazem na kvalitu života svých obyvatel. Rezidenční projekt Císařská vinice představuje zdravé bydlení nové generace, které snoubí moderní technologie a ekologické pojetí architektury.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nízkoenergetické domy a byty s certifikací

Za návrhem areálu Císařská vinice stojí zkušená architektonická kancelář Podlipný Sladký architekti. Její vize je založena na ohleduplnosti k životnímu prostředí. A to jak během projektování a výstavby, tak především při následném provozu. Jedinečný rezidenční soubor rozprostírající se na jižním svahu pod pražskou Ladronkou zahrnuje sedm rodinných domů a dva bytové domy. V nich jsou dostupné designové byty v dispozicích od útulných 1+kk po velkorysé 4+kk s podlahovou plochou až 120 m². Veškeré budovy jsou projektovány jako environmentálně šetrné.

Díky použitým materiálům, chytrým konstrukcím a využití moderních technologických řešení získaly nové byty na Praze 5 certifikaci společnosti SaintGobain za jednotlivé pilíře zdravého bydlení. Nejvyššího standardu MultiComfort dosahují v kvalitě vnitřního prostředí, v oblastech světelného a akustického pohodlí. Všechny rodinné domy a bytové jednotky jsou vybaveny systémem řízeného větrání a rekuperace. Přísun čerstvého a čistého vzduchu nejen vytváří přívětivé klimatické prostředí pro život, ale rovněž pomáhá udržovat zdraví a předcházet alergiím.

Bydlení spojené s přírodou

Rezidenční budovy v Císařské vinici jsou zasazeny do promyšlené zahrady, kterou navrhl Ferdinand Leffler, jeden z nejúspěšnějších českých zahradních architektů. Funkční park zajišťuje, že se budoucí obyvatelé budou cítit doslova obklopeni zelení. Propojení vnitřních obytných prostor a venkovního přírodního prostředí akcentuje také kombinace předzahrádek, balkonů a teras. Alespoň jeden z těchto exteriérových prvků určených k relaxaci mají všechny bytové jednotky. 

V srdci projektu vyroste i stylová klubovna, kterou mohou rezidenti využívat pro širokou škálu aktivit – od setkávání SVJ, přes pořádání her pro děti po ochutnávky vín. 

V bezprostředním sousedství luxusních bytů na Smíchově se nachází park Ladronka, který rezidentům poskytne krásné místo pro pěší procházky, cyklistické a bruslařské vyjížďky. Při pobytu doma se z velkoformátových francouzských oken budou moci kochat výhledy na Motolský park a protilehlou Cibulku. Domy a byty ve výjimečném projektu Císařská vinice jsou ideální pro všechny, které oslovuje koncept zdravého bydlení.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků