Dražba pole 4 334 m²
Mělčany
27 000 Kč (6 Kč/m²)
Poznámka k ceně:
Vyvolávací cena.
Ideální podíl 907/2352 orné půdy v k. ú. Ořechov, okres Brno-venkov, opakovaná dražba
Předmětem dražby je ideální podíl 907/2352 orné půdy o celkové výměře 4334
m² v k. ú. Ořechov, okres Brno-venkov.
- Číslo zakázky
- IDNES-30225
- Cena
- 27 000 Kč
- Odhad ceny nemovitosti
- 54 000 Kč
- Minimální příhoz
- 1 000 Kč
- Dražební jistota
- 2 000 Kč
- Typ dražby
- dobrovolná
- Navrhovatel dražby
- JUDr. Eva Koutníková - Exekutorský úřad Znojmo
- Datum a čas dražby
- 02.09.2026 v 09:30 hod. (již za 1 den)
- Elektronická dražba
- exdrazby.cz
- Dražební vyhláška
-
Zobrazit na webu
(193 DD 192/25-II)
- Znalecký posudek
- Zobrazit na webu
- Plocha pozemku
- 4334 m2
- Spočítej stěhování
-
- Spočítej vyklizení
-
Prodáváte dům nebo byt?
Najděte si spolehlivého makléře, který vám ušetří spoustu času, nervů a peněz. Pomůžeme vám.
Realitní novinky
Jak rychlý internet opravdu potřebujete? Internext radí: 100 Mb/s může stačit – ale ne každému
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
Hypotéky zdražují, D8 zrychluje trh. Jak dnes prodat nemovitost bez zbytečných ztrát?
15.08.2026 04:07
Novostavby nejsou bez rizika, chaty zdražují a byty mizí za 53 dní. Co teď řeší realitní trh?
08.08.2026 04:09
Dluhy mohou ohrozit rodinný dům, nájmy mizí za 19 dní. Co teď řeší realitní trh?
01.08.2026 05:14
Správná cena, skryté vady i nucený prodej. Co teď musí vědět kupující a prodávající?
18.07.2026 03:19