Inzerujte pro lidi,
kteří to myslí vážně.

Náš web funguje na jakémkoliv zařízení

  • 871 300 uživatelů měsíčně *
  • 6 000 000 + zobrazených detailů měsíčně
  • 90 000 + doručených poptávek měsíčně

Zobrazit ceník

* Dle auditované návštěvnosti NetMonitor, průměrná hodnota z období 8/2022 - 2/2023 (v souladu s čl. 24 odst. 2 nařízení 2022/2065/EU)

Férový ceník pro všechny

Nikoho nezvýhodňujeme. Náš ceník je postavený tak, aby měřil všem kancelářím stejně. Dobijte si kolik chcete a každý den vám strhneme jen odpovídající částku.

Registrace zdarma

Registrace ani založení nové pobočky nic nestojí. Administraci si tak můžete vyzkoušet zdarma a zjistit, jestli vám vyhovuje. U nás totiž platíte až za zobrazení inzerátu.

Vyzkoušet zdarma administraci

Cílené zvýraznění nabídek

Když chcete být vidět více než vaše konkurence. Připravili jsme pro vás několik možností zvýraznění inzerátů, které je možné objednat po jednotlivých dnech na několik týdnů dopředu.

Vlastní obchodník

Neschováváme se, vždy se máte na koho obrátit. U nás máte vlastního obchodníka, který zná vaši nabídku a dokáže tak reagovat na vaše potřeby.

Přehledná administrace

Víme, že makléř musí dobře organizovat svůj čas. Proto jsme naši administraci udělali přehlednější a jednodušší na používání. Můžete ji používat dokonce i na cestách.

Podpora mediálního domu

Pokud potřebujete zvýraznit své nabídky, můžete využít i plochy, které se nachází na zpravodajském webu iDNES.cz nebo v tištěných novinách MF DNES nebo Metro.

Ceník inzerce

Soukromé osoby

11 Kč denně za 1 nabídku

Nabídněte svou nemovitost
60 000 lidem

Vytvořit účet

PDF Podrobný ceník    ZIP Importní specifikace

Inzerujete více?

Připravíme vám nabídku na míru. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

reality-obchod@idnes.cz +420 222 702 009

Naši spokojení zákazníci

"Reality.iDNES.cz považujeme jednoznačně za nejefektivnější a nejspolehlivější realitní server. Žádný jiný server nám nenabízí tak vynikající podmínky a vstřícné jednání. Výhodou je také mediální podpora a napojení na zpravodajský server iDNES.cz a deníky Metro a MF Dnes."

Jan Babka marketingový manažer NEXT REALITY

"Inzerce a služby portálu Reality.iDNES.cz jsou perfektní příležitostí pro inzerci i propagaci naší společnosti online. Za poslední roky kvitujeme významný růst návštěvnosti portálu Reality.iDNES.cz. Jménem společnosti Bydli spolupráci doporučuji."

Ondřej Mašín výkonný ředitel Bidli

"Reality.iDnes.cz jsou dnes právoplatnou dvojkou na realitním trhu a jejich výsledky tomu odpovídají. Věřím, že návštěvnost portálu bude růst i nadále, a to i proto, že je veden perfektními profesionály a odborníky na média i realitní trh."

Michal Souček QARA

"Za dobu, za kterou již s Reality.iDNES.cz spolupracujeme, jsme zde našli nejen mnoho spokojených klientům, kteří již obývají byty a domy v našich projektech, ale také jsme našli schopného obchodního partnera, který se vždy snaží uzpůsobit nabídku na míru."

FINEP

"Realitní portál Reality.iDNES.cz využíváme pro prezentaci nemovitostí již od roku 2009, tedy od jeho úplného vzniku. V rámci naší dlouholeté spolupráce oceňujeme nejen osobní přístup obchodních zástupců, ale zejména velmi vstřícný a pružný přístup k implementaci nových prezentačních prvků, které vývoj realitního trhu přináší. Realitní server Reality.iDNES.cz považujeme za efektivní nástroj pro prodej nemovitostí."

MAXIMA

"Reality.iDnes.cz se postupem času stávají vynikající službou pro ty, kteří hledají nemovitosti. Dlouhodobě sledujeme efektivitu inzertních realitních portálů a s Reality.iDnes.cz dosahujeme zajímavých výsledků. Jsme rádi za podporu obchodního týmu, který se o nás stará. Chceme nadále využívat těchto přínosných služeb a spolu s Reality.iDnes.cz růst."

Reality Proradost

Inzerujte na Reality.iDNES.cz

Začít inzerovat

Máte nějaké dotazy?
Kontaktujte nás.