Prodej bytu 1+kk 31 m²
Adamcova, Brno - Bystrc
4 950 000 Kč Chci spočítat hypotéku
Prodej zděného bytu 1+kk s balkonem, 31 m², v moderním bytovém domě v Brně Bystrci, na ul. Adamcov
Ke koupi nabízíme byt dispozice 1+kk s balkonem, který se nachází v 1. nadzemním podlaží moderního zděného bytového domu postaveného v roce 2001 na ul. Adamcova v Brně – Bystrci. Okna bytu jsou ve výši prvního patra, přístup do bytu je bezbariérový.
Celková podlahová plocha bytu včetně příslušenství je 31,03 m² a sestává ze vstupní předsíně, pokoje s kuchyňským koutem a koupelny s toaletou. Z pokoje je přístupný balkon o výměře 1,2 m², který je orientován jihovýchodním směrem a má krásný výhled do zeleně. K bytu dále náleží sklep (1,8 m²) a je možné využívat společnou kolárnu.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou s plynovou varnou deskou a digestoří, vestavěnou šatní skříní v pokoji, osvětlovacími tělesy, žaluziemi v oknech a žaluziemi a sítí proti hmyzu ve dveřích na balkon. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, toaletou a otopným žebříkem. Vytápění bytu a ohřev vody je realizován vlastním plynovým kotlem.
V případě zájmu kupujícího lze odkoupit další vybavení bytu: pračka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rozkládací sedačka, konferenční stolek, komoda, policová skříň, televize, jídelní stůl se židlemi, botník a věšáková stěna.
Měsíční zálohové platby za služby spojené s užíváním bytu (voda, fond oprav, společné výdaje domu) činí 1.130,- Kč za měsíc. Nad tuto platbu je hrazena spotřeba elektřiny a plynu celkem ve výši 2.050,-Kč měsíčně.
Dům je situován v klidném místě v okrajové části sídliště v blízkosti lesoparku, obory Holedná a rekreační oblasti Údolí oddechu a Brněnské přehrady. Od domu je dobrá dopravní dostupnost do centra města, na dálnici i k Univerzitnímu kampusu v Bohunicích. Poblíž domu je veškerá občanská vybavenost, obchody, sportoviště, lékaři, restaurace, zastávka MHD je nedaleko.
Nemovitost je vhodná k bydlení i jako investice za účelem pronájmu. V bytě nyní bydlí spolehlivý nájemce, který v případě zájmu kupujícího může v nájmu dále zůstat nebo bude byt kupujícímu předán vyklizený bez nájemního práva. Byt je možné použít jako zástavu v případě financování koupě prostřednictvím úvěru.
Pokud Vás tento byt zaujal, domluvte si se mnou osobní prohlídku. Zajištění hypotečního servisu na míru a další služby dle individuálních potřeb klienta jsou samozřejmostí.
- Číslo zakázky
- IDNES-01511
- Cena
- 4 950 000 Kč Spočítat hypotéku
- Konstrukce budovy
- cihlová
- Stav bytu
- velmi dobrý stav
- Vlastnictví
- osobní
- Výstavba
- 2001
- Užitná plocha
- 31 m2
- Podlaží
- přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
- Sklep
- Balkon
- 1 m2
- Vybavení
- zařízený
- Roční spotřeba energie
- 92 kWh
- PENB
- D (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
- Spočítej stěhování
-
- Chci levnou energii
- Spočítat cenu
Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.
Realitní novinky
Co nového na webu Realiťáku roku: nájemní bydlení pod tlakem, přísnější hypotéky pro investory a finále ve Sněmovně
13.12.2025 07:48
Nedostupné bydlení pro mladé lidi i rodiny
11.12.2025 10:15 Komerční sdělení
Jak prodat nemovitost chytře a bezpečně: projekt Realiťák roku krok za krokem radí veřejnosti
08.12.2025 07:46
Zhodnoťte svou nemovitost s realitní kanceláří, která myslí jinak
04.12.2025 03:15 Komerční sdělení
TOP 8 finalistů Realiťáka roku 2025: kdo zamíří do velkého finále?
02.12.2025 08:18