Prodej bytu 3+1 73 m²

třída Bří Čapků, Hodonín

3 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej bytu 3,5+1 (73 m²) Hodonín, Bažantnice

Nabízíme prostorný a světlý byt 3,5 + 1 o výměře cca 73 m², ve velmi dobrém stavu. Dispozice je 3 + 1 a je zde navíc praktická menší místnost využitelná jako šatna nebo domácí kancelář.
Byt je ve třetím nadzemním podlaží. Vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel, což znamená plnou kontrolu nad spotřebou i náklady. Má i vlastní klimatizaci nově z roku 2024 a díky ní také výhodnější tarif na odběr elektřiny. K bytu náleží balkon s výhledem do zeleně - ideální k relaxaci a prostorný sklep pro vaše další věci.

Dům:
Byt se nachází v cihlovém domě, který je již opatřen novou zateplenou střechou. V nejbližší době je plánována rekonstrukce společných prostor a celkové zateplení fasády – budoucím majitelům tak nabídne nejen komfortnější bydlení, ale i vyšší hodnotu nemovitosti. Dům je zatím před těmito úpravami.
Pohodlné parkování na veřejném parkovišti přímo před domem vám usnadní každodenní život.

Lokalita:
Bažantnice – jedna z nejvyhledávanějších částí Hodonína. Klidné prostředí s dostatkem zeleně, výborná dostupnost služeb, škol, školek i obchodů. V blízkosti najdete ZOO i přírodní stezky, ideální pro procházky, sport či relaxaci.

Rádi Vám pomůžeme i s financováním.
Pokud Vás nabídka zaujala, rád Vám nemovitost ukážu a odpovím na Vaše dotazy.

Číslo zakázky
IDNES-5514
Cena
3 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
73 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
3 podlaží
Balkon
4 m2
Internet
Elektřina
230V
Vybavení
částečně zařízený
PENB
G (vyhl. č. 264/2020 Sb.)
Spočítej stěhování

Kontaktujte prodejce

9 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku