Prodej bytu 1+kk 36 m²

Hurghada, Red Sea Governorate, Egypt

1 389 100 Kč 1 149 600 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: kupní cena se hradí v EUR, USD, nebo v EGP + provize RK cena v EUR 48 000 €

Byt 1+kk se soukromou pláží, Juliana Resort, Hurghada

Juliana Bech Resort nabízí majitelům apartmánů výhled na pláže a krásy Rudého moře a samozřejmě také možnost využívat veškerá zařízení a vybavení resortu. Soukromá pláž představuje významný benefit a zvyšuje atraktivitu a budoucí cenu nemovitosti. Resort se nachází v oblasti Al Ahyaa (severní část Hurghady), nejrychleji se rozvíjející části Hurghady. Jde o klidnou lokalitu s blízkou dostupností všech služeb a atraktivních míst v Hurghadě.

Důmyslné plánování výstavby a zvýšená péče pro detail dělají z Juliana Beach Resortu klenot mezi resorty. Jde o jeden z nejlepších projektů, který je v Hurghadě realizován, ale také jeden z nejdostupnějších. V resortu se nachází mnoho příležitostí pro vyžití, ať jde o koupání v moři či v bazénech, či fitness studio nebo wellness oáza – v našem resortu je radost z pobytu dvojnásob hezká. Můžete strávit celý den lenošením u bazénu či na pláži a vychutnávat si drinky z baru až do západu slunce, či si vychutnat dobré jídlo v restauraci s výhledem. Resort nabízí širokou škálu apartmánů ve všech kategoriích dle požadavků a rozpočtových představ zájemců. K dispozici je 320 apartmánů v dispozicích: studia (1+kk), apartmány s jednou, dvěma či třemi ložnicemi, v nabídce také máme apartmány s přímým vstupem k bazénu (tzv. swim-up rooms).

Resot se nachází pouze 10 km od oblíbené oblasti El Gouna, kde je mnoho příležitostí, jak se zabavit ve volném čase – bary, restaurace, obchody, motokáry, golf, kino, kitesurfing, přístav, možnost potápění a mnoho dalšího. Letiště a centrum Hurghady jsou v dosahu 20 minut jízdy autem.

Dokončení a předání klientovi: červen 2023
Úhrada kupní ceny:
- 10 % při rezervaci (započítává se na kupní cenu)
- 40 % při podpisu kupní smlouvy (do 30 dnů od rezervace)
- 50 % se splácí čtvrtletními bezúročnými splátkami po 1 rok
+ 5 % sleva v případě uhrazení celé kupní ceny při podpisu smlouvy

Poplatky za údržbu: jednorázová úhrada ve výši 10 % z kupní ceny, a to s platností na neomezenou dobu (po uhrazení jednorázové úhrady vlastník již nikdy nic nehradí za údržbu).

V tomto resortu nabízíme více jednotek, pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Další informace naleznete zde:
https://www.realityhurghada.cz

Číslo zakázky
IDNES-HRGJR050622JSSTU
Cena
1 149 600 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
36 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet podlaží budovy
7 podlaží
Výtah
Parkování
garáž
Topení
lokální - elektrické
Elektřina
230V
Vybavení
nezařízený
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, veřejná doprava, letiště
Občanská vybavenost
obchody, služby, bazény, privátní pláž
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Bezbariérový přístup

Kontaktujte prodejce

7 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku