Prodej bytu 2+kk 55 m²
Mcely, okres Nymburk
4 317 600 Kč Chci spočítat hypotéku
Prodej bytu 2+kk, Mcely
Nabízím Vám k prodeji bytové jednotky v novostavbě moderního bytového domu v obci Mcely u Nymburka – klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností (cca 15 minut do Nymburka, 40 minut na Černý Most, Praha).
V domě jsou celkem 3 patra. Přízemí až 2. patro nabízí bytové jednotky o dispozici 2+kk, ve 3. patře se nacházejí prostornější byty 3+kk.
Aktuálně jsou k dispozici byty 2+kk o velikosti přibližně 51–56 m² a byty 3+kk o velikosti přibližně 84–86 m². Celkem je v této chvíli v nabídce 5 bytů 2+kk a 2 byty 3+kk, přičemž 5 jednotek je rezervováno. Dohromady tedy 50% jednotek vyprodáno.
Cena bytů je stanovena jednotně na 84 000 Kč/m².
Byty jsou ve fázi dokončení s plánovaným termínem kolaudace na přelomu května a června 2026.
Byty budou předány v kvalitním standardu, který zahrnuje lepený vinyl v obytných místnostech, keramickou dlažbu v chodbách a koupelnách a kompletně vybavené koupelny (obklady, dlažba a sanitární vybavení). V celém bytě je podlahové vytápění, zdrojem tepla i teplé vody je tepelné čerpadlo a objekt je napojen na obecní kanalizaci. Všechna okna v domě jsou trojskla a díky tomu spadá budova do PENB C.
Pro zájemce je k dispozici také možnost úprav podle individuálních představ:
externí balkóny – realizovatelné za příplatek,
venkovní zatemňovací žaluzie od subdodavatele,
kuchyně na míru od developera – rovněž za příplatek.
Tyto nadstandardní prvky nejsou zahrnuty v základní ceně; konkrétní nabídky a technické detaily Vám rád zašlu na vyžádání.
Vizualizace v inzerci slouží jako představa budoucího reálného stavu – zahrnují jak interiéry bytů (např. podlahové krytiny), tak společné prostory a exteriéry domu. Zobrazené vybavení není součástí standardního dokončení bytů.
Jedná se o ideální nabídku pro ty, kteří hledají nové, moderní bydlení s výbornou dostupností do Nymburka, Mladé Boleslavi, či Prahy.
Obec Mcely nabízí klidné bydlení v příjemném venkovském prostředí s velmi dobrou dostupností. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v nedalekém Nymburce, který je vzdálen přibližně 15 minut jízdy autem. Najdete zde supermarkety, menší obchody, školy, školky, zdravotnická zařízení, sportoviště, restaurace, úřady i další služby. Praha – Černý Most je vzdálena přibližně 40 minut jízdy, což činí tuto lokalitu vhodnou i pro dojíždění do hlavního města. Obec je známá také díky zámku Mcely a své poloze v blízkosti přírodního parku Jabkenicko.
V případě zájmu o detailní informace o dostupných jednotkách, půdorysy nebo termín osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
- Číslo zakázky
- IDNES-273-NP04779
- Cena
- 4 317 600 Kč Spočítat hypotéku
- Konstrukce budovy
- smíšená
- Stav bytu
- novostavba
- Vlastnictví
- osobní
- Přístupová komunikace
- asfalt
- Užitná plocha
- 55 m2
- Podlaží
- 1. patro (2. NP)
- Počet podlaží budovy
- 1 podlaží
- Výtah
- Parkování
- parkovací místo
- Vybavení
- nezařízený
- Datum nastěhování
- 05.03.2026
- PENB
- G (vyhl. č. 264/2020 Sb.)
- Spočítej stěhování
-
- Spočítej vyklizení
-
Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.
Realitní novinky
Hypotéky zdražují, D8 zrychluje trh. Jak dnes prodat nemovitost bez zbytečných ztrát?
15.08.2026 04:07
Novostavby nejsou bez rizika, chaty zdražují a byty mizí za 53 dní. Co teď řeší realitní trh?
08.08.2026 04:09
Dluhy mohou ohrozit rodinný dům, nájmy mizí za 19 dní. Co teď řeší realitní trh?
01.08.2026 05:14
Správná cena, skryté vady i nucený prodej. Co teď musí vědět kupující a prodávající?
18.07.2026 03:19
Jak vybrat kancelář k pronájmu: 7 věcí, na které se zaměřit
15.07.2026 06:12 Komerční sdělení