Prodej domu 128 m² s pozemkem 309 m²

Štěpnice, Hradištko, okres Praha-západ

15 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům Praha 6 Lysolaje

Dispoziční řešení 5+kk o užitné ploše od 128 m². Terasa 22 m², příjemně koncipovaná zahrada. Vyhovující pro pravidelnou údržbu pro radost, nikoliv nutnost. Předzahrádka, sklad třeba na kola a dvě parkovací stání před domem. Prostě ideální řadový dům v Praze. Jeho hodnotu ještě zvyšuje umístění ve vilové čtvrti Zátiší Lysolaje, na jednom z nejkrásnějších míst metropole.
Dům disponuje množstvím úložných prostor a místností, které můžete přizpůsobit vlastním potřebám. O variabilitě a příjemné prostupnosti domu svědčí například to, že obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše přes 33 m2 můžete od jara do podzimu zdvojnásobit díky propojení s venkovním prostorem a terasou.
Řadové domy jsou umístěny v jižní části Zátiší Lysolaje nedaleko od náměstí s kavárnou. Okna orientovaná na východ a západ nabízejí výhled do přírody. A té si v Lysolajích užijete dostatek – množství tras pro kola i pěší, velký park je součástí nového centra, ceněná rezervace Housle se nachází za humny, stejně jako Šárecké údolí.
Celý projekt se už realizuje. Řadové domy, které doplňují velkorysé vily a atriové domy a byty, uvolňujeme do prodeje postupně. Pokud máte zájem o prohlídku lokality nebo bližší informace, spojte se s námi! Přijímáme rezervace na další fáze tohoto úspěšného projektu, který láká budoucí rezidenty i díky reputaci Prahy 6 s řadou vyhlášených škol, zdravotnických zařízení, množstvím zeleně a velmi dobrou dopravní infrastrukturou.

Číslo zakázky
IDNES-LY-IV G1.1
Cena
15 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
309 m2
Užitná plocha
128 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet pokojů
5
Terasa
22 m2
Internet
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
silnice, veřejná doprava
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený internet

Kontaktujte prodejce

4 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku