Prodej domu 240 m² s pozemkem 1 068 m²

Javea, Španělsko

20‍ 086‍ 000‍ Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena v EUR 830 000 €

Dům 5+kk Javea

Vysoko nad proslulou pláží Granadella se tyčí tato jedinečná a okouzlující vila.
Nachází se na klidné ulici a soukromá bránou uzavřená příjezdová cesta vede k cestičce pod obloukem, za kterým se otevírají exotické zahrady s vodopádem, jehož voda padá do lagunového bazénu obklopeného terasami s pestrobarevnými květinami, vysokými palmami a půvabnými posezeními, a dále ke vchodu do domu.
V přízemí se nachází chodba vedoucí do prostorného obývacího pokoje s výhledem na bazén a moře v dálce. Stylová otevřená kuchyň s vestavěnými spotřebiči značky Bosch ústí do světlé, elegantní jídelny, která rovněž nabízí nádherný výhled.
Na tomto patře se rovněž nachází dvoulůžková ložnice s vysoce kvalitní vlastní koupelnou (dvě umyvadla + sprcha) a pracovna, kterou lze rovněž využít jako další dvoulůžkovou ložnici, jelikož vlastní koupelna i toaleta pro hosty jsou s ní propojeny.
Z předsíně vede točité schodiště nahoru do hlavní ložnice s dechberoucím výhledem přes bazén a zahrady až k modrým vodám Středozemního moře. Součástí apartmá je velká střešní terasa, kde vodopád začíná svůj sestup do bazénu pod ní, a luxusní koupelna s dvojitým umyvadlem, sprchou a kruhovou vířivkou, která nabízí ještě uklidňující výhledy na moře.
Tradiční zakřivený design této vily obklopuje ústřední bod v podobě terasovité naya a lagunového bazénu s vířivkou umístěnou pod kaskádou vodopádu.
Pod palmami vedle bazénu se také nachází plně vybavený venkovní prostor pro zábavu a stolování s grilem, venkovní kuchyní a sprchou. Za nimi se rozprostírají další terasovité zahrady s palmami, olivovníky a exotickými keři, které vedou k apartmánu pro hosty v zahradách. ‌
Dispozice zajišťuje naprosté soukromí a nabízí nádherný výhled na moře ze všech stran nemovitosti.
Kouzelné místo klidného ráje na španělském pobřeží Costa Blanca.
Největší nabídka nemovitostí ve Španělsku a profesionální realitní servis v češtině na www. ibero-casa. com

Číslo zakázky
IDNES-F73192
Cena
20‍ 086‍ 000‍ Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
velmi dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1068 m2
Zastavěná plocha
240 m2
Užitná plocha
240 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Parkování
parkování na ulici
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Spočítej stěhování
Spočítej vyklizení

Kontaktujte prodejce

8 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku