Prodej vily 293 m² s pozemkem 382 m²

Koh Samui, Surat Thani, Thajsko

5 940 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Santi Tara Villas, Koh Samui - 3 LOŽNICOVÁ VILA

Santi Tara Villas je náš již pátý projekt na ostrově Koh Samui. Tentokrát se jedná o cenově příznivé vily vyvedené v Thai Bali architektuře. Vily se nacházejí nedaleko populární pláže Lamai. Můžete si vybrat celkem ze 7 domů. Nabízíme k prodeji jak 2 ložnicové, tak i 3 ložnicové vily. Velikost užitného prostoru vil se pohybuje mezi 248 m² a 340 m². Velikost pozemku je od 311 m² do 460 m².

V projektu naleznete celkem 5 prostorných vil se třemi ložnicemi. Všechny mají podobný půdorys, liší se velikostí užitného prostoru a pozemku.

Všechny domy tvoří jednotlivé pavilony, které jsou strategicky umístěné po pozemku. Mezi pavilony si můžete užívat naprostého soukromí a velkého bazénu. Krytý venkovní prostor u bazénu vám poskytne to správné místo pro klid a pohodu. Každá z ložnic má svoji vlastní koupelnu a v největším pavilonu naleznete pohodlný otevřený prostor s kuchyní, jídelním stolem a obývacím pokojem. Samozřejmostí je i toaleta pro hosty, speciální skryté místo pro prádelnu a zastřešené parkovací místo.

10-ti letý program výnosů z pronájmu
Náš 10-ti letý program pronájmu je volitelným programem určeným pro ty majitele a investory, kteří chtějí maximalizovat výnosy z pronájmu, když zrovna nevyužívají rezidenci pro svoje účely. Naše společnost neslibuje nerealistickou obsazenost ve výší 90% jako některé jiné společnosti. Námi minimální očekávaná obsazenost vily během celého roku je ve výši 60%. V tomto případě návratnost investice (ROI) bude 8.5%. Nicméně díky naprosto unikátní architektuře a skvělé poloze předpokládáme roční obsazenost kolem 70%.

Cena
5 940 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
beton
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
382 m2
Užitná plocha
293 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet místností
4
Terasa
sever
Bazén
Parkování
garáž
Internet
Elektřina
230V
Voda
vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
částečně zařízený
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, autobus, letiště
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Bezbariérový přístup

Kontaktujte prodejce

8 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku