Prodej domu 163 m² s pozemkem 842 m²
Nádražní, Lanžhot, okres Břeclav
4 299 000 Kč Chci spočítat hypotéku
Ke koupi RD 4+1 přízemní Lanžhot, okr. Břeclav
Ke koupi máme útulný rodinný dům 4+1 v Lanžhotě, okr. Břeclav. Tento přízemní dům, i když starší, je ve velmi udržovaném stavu díky pečlivé péči předchozích majitelů. Je ideální pro ty, kteří hledají nemovitost k celkové rekonstrukci podle vlastních představ.
Celková plocha pozemku činí 842 m², z čehož 354 m² tvoří zahrada a 488 m² je zastavěná plocha a dvůr. Dům se nachází v blízkosti železniční trati, avšak díky modernizaci koridoru je hluk projíždějících vlaků minimální.
Na dvoře naleznete garáž a několik hospodářských přístavků. Dům je kompletně vyklizen, včetně půdy, což usnadňuje zahájení rekonstrukčních prací.
Vytápění je zajištěno lokálními plynovými topidly. Voda je čerpána z vlastní studny a odpad je sveden do jímky. Přípojky na obecní vodovod a kanalizaci jsou již připraveny u vrat nemovitosti, ale nejsou napojeny na dům.
Rádi Vám pomůžeme s financováním nákupu této nemovitosti. K rekonstrukci můžete využít některý z dostupných dotačních programů, jako je například "Oprav dům po babičce".
Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.
- Číslo zakázky
- IDNES-BK212093
- Cena
- 4 299 000 Kč Spočítat hypotéku
- Konstrukce budovy
- cihlová
- Stav budovy
- udržovaný
- Poloha domu
- řadový
- Lokalita projektu
- klidná část
- Plocha pozemku
- 842 m2
- Užitná plocha
- 163 m2
- Parkování
- garáž
- PENB
- G
- Spočítej stěhování
Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.
Realitní novinky
Ceny absolutních vítězů v rámci České republiky za rok 2024 získaly dva pražské a jeden jihomoravský projekt
29.01.2025 10:12
Používáte často eura nebo dolary? Vyplatí se vám cizoměnový účet
21.01.2025 09:01 Komerční sdělení
Jak si vybrat tu správnou půjčku?
02.01.2025 09:13 Komerční sdělení
5 důvodů proč se vaše nemovitost stále neprodala – a jak to změnit?


23.12.2024 08:59 Komerční sdělení
Jaroslav Kadlčík: Co dělá rozdíl mezi průměrným a špičkovým makléřem?
19.12.2024 08:33 Komerční sdělení