Prodej domu 186 m² s pozemkem 349 m²

Vojtíškova, Lázně Bělohrad, okres Jičín

6 900 000 Kč 5 950 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej historického domu z roku 1907, Lázně Bělohrad, ul. Vojtíškova

Nabízíme Vám ke koupi historický dům z roku 1907 ve městě Lázně Bělohrad, na rohu ulic Vojtíškovy a Komenského. Dům představuje velkou příležitost pro všechny, kteří hledají nemovitost s jedinečnou atmosférou, potřebují velký prostor pro bydlení či podnikání a mají chuť se pustit do rekonstrukce.

Nabízená nemovitost se nachází v zastavěné části města, dům byl dokončen v roce 1907 a je postavený z cihel, částečně podsklepený, dvoupodlažní, zastřešen je sedlovou střechou, krytina je z pálených tašek na latích, venkovní omítka je vápenná s úpravou, vnitřní omítky jsou vápenné – štukové, schody vedoucí do prvního patra jsou kamenné z pískovcových stupňů, dveřní zárubně jsou obíjené, podlahy v užívaných místnostech jsou prkenné, dlažby jsou z části z cementových hlazených dlaždic a z části z dlaždiček keramických o velikostí 10/10cm.
Vytápěna je v tuto chvíli pouze horní část nemovitosti (plynové etážové topení), ohřev vody probíhá pomocí karmy, dům má vlastní studnu a zároveň je připojen na městský vodovod, do domu je zaveden plyn a celý objekt je napojen na městskou kanalizaci, okna jsou dvojitá.

Dům je v tuto chvíli tvořen dvěma bytovými jednotkami, a to ve spodní části s dispozici 4+1 a v horní části s dispozicí 4+2. Spodní část nabízí k užívání plochu téměř 86 m², v tuto chvíli se jedná o místnosti, které jsou připraveny na celkovou rekonstrukci, horní patro je průběžně využíváno k bydlení a je se svými 101 m² opravdu prostorově velkorysé, jsou zde k dispozici čtyři prostorné pokoje, kuchyně, koupelna, toaletu najdeme v mezipatře. Velký potenciál na případné využití (např. při podnikání) nabízí také půdní prostory, kde je možné počítat až se 125 m² využitelné plochy, zároveň dům disponuje suterénem (50 m²), kůlnou (40 m²) a garáží, která představuje dalších 22 m². V případě rekonstrukce se dá tedy uvažovat o využitelné ploše přes 300 m², což nabízí opravdu široké spektrum možností.

Lokalita Lázní Bělohrad nabízí prostředí pro klidný život s veškerou občanskou vybaveností, k dispozici je pošta, obchody, mateřská škola, základní škola, SOU, ale i spousta možností pro trávení volného času - zámek, Fričovo muzeum, Bažantnice.
K dopravní obslužnosti lze využít vlakovou zastávku ČD ( spojení směr – Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov, Ostroměř, Nová Paka, Kolín, Trutnov ), popř. autobusové spojení ( směr Jičín ), cesta do Prahy Vám zabere cca hodinu cesty.

Pokud hledáte příležitost pro bydlení či podnikání nebo se chystáte obě tyto věci propojit a líbilo by se Vám klidné prostředí lázeňského města, je tato nemovitost určená pro Vás, neváhejte si zavolat o více informací nebo si popř. si rovnou domluvit prohlídku. S případným financováním této nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme.

Číslo zakázky
IDNES-289
Cena
5 950 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
beton
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
349 m2
Zastavěná plocha
234 m2
Užitná plocha
186 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

8 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku