Prodej domu 150 m² s pozemkem 3 266 m²

Strmá, Mělník

6 900 000 Kč 6 600 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej domu na rozsáhlém pozemku 3226 m² Mělník- Vehlovice

Exkluzivně Vám nabízíme nemovitost s rozsáhlým pozemkem, nacházející se v okrajové části okresního města Mělník - ve Vehlovicích. Pozemek má celkem 3226 m², který budoucí klientům nabízí zhodnocení této investice, neboť vzhledem k velikosti pozemku, je zde možnost výstavby i více obytných domů. Nemovitost, která se na pozemku v současnosti nachází je určena k bydlení a je ve stavu před rekonstrukcí. Na dům navazuje stodola a dále se zde nachází bývalý chlév. Objekt je napojen na elektřinu a na veřejný vodovod i kanalizaci.

Vehlovice je ves na vyvýšenině nad pravým břehem Labe, od roku 1960 součást města Mělníka. Jsou jedním ze dvou katastrálních území, ze kterých se skládá město Mělník. Součástí Vehlovic jsou i viniční usedlosti Velký Koráb (památkově chráněná, v havarijním stavu), Malý Koráb, Trojslava (zřícenina) a osada Kozí Rokle.

Nacházejí se přibližně 5,5 kilometru severně od středu města. Na sever od Vehlovic leží osada Malý Liběchov, součást města Liběchova, na západ, na protějším (levém) břehu Labe, obec Dolní Beřkovice, na východ od vsi najdeme poměrně rozsáhlé neosídlené území, jež tvoří okolí dvora Rymáň (přírodní park Rymáň). V okolí vsi se v minulosti intenzivně pěstovala vinná réva. Nachází se zde chráněné území Vehlovické opuky.

Vehlovicemi prochází silnice ze Zdib do Rumburka, v úseku Mělník-Česká Lípa, e zda i železniční trať Mělník-Mlazice-Liběchov.

Číslo zakázky
IDNES-198784
Cena
6 600 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
3266 m2
Zastavěná plocha
302 m2
Užitná plocha
150 m2
Plocha zahrady
2923 m2
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V
Voda
veřejný, vlastní zdroj
Vybavení domu
zařízený
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus
Občanská vybavenost
Restaurace, Koupaliště
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

3 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku