Prodej domu 283 m² s pozemkem 516 m²

Julia Fučíka, Rýmařov - Edrovice, okres Bruntál

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, včetně provize RK

Prodej komerčního objektu, ul. Julia Fučíka, Rýmařov - Edrovice

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej komerčního objektu se dvěma zařízenými byty, na ul. Julia Fučíka v Rýmařově - Edrovicích.

Více informací, fotek i 3D prohlídka celého objektu na webu ondrejjilek. cz

Třípodlažní objekt se skládá ze zděného patra se sklady, garáží a bytem o dispozici 1+1 s vlastním vstupem. O patro výše se nachází komerční prostor pro min. 4 oddělené provozy (např. solárium, kadeřnictví, masáže, pedikúra, kosmetika) se společným zázemím (koupelna s toaletou pro personál, kuchyňka, společná hala, oddělené toalety pro zákazníky). Vše včetně vybavení, které vidíte na fotografiích. V horním patře se nachází bytová jednotka o dispozici 2+1 s balkonem.

První patro je zděné z keramických cihel 450 mm, další dvě podlaží jsou kvalitní dřevostavbou od společnosti RD Rýmařov (kolaudované v roce 2000). Do domu jsou přivedeny a využívány inženýrské sítě - obecní vodovod, obecní kanalizace, plyn, elektřina, internet. Rozvody vody a topení jsou v mědi a je možné spotřebu médií rozpočítat na jednotlivé provozy, díky podružnému měření. Ohřev teplé vody a topení probíhá v plynovém kotli, který byl pořízen před 5 lety. Před 3 lety byl objekt zateplen 10 cm fasádního polystyrenu.

Rýmařov je turisticky vyhledávaná lokalita. Je zde poptávka po ubytování i službách pro ubytované. Zároveň se nabízí i zbylé prostory přestavět na byty a provozovat tak apartmánový dům o celkem 4 jednotkách (návrh rozdělení na byty najdete ve fotogalerii na webu).

Objekt je na své stáří v naprosto perfektním stavu. Jeho zařízení, sanita či estetické prvky již možná zastaraly, stavba, její rozvody, okna, střecha či fasáda jsou v bezvadném stavu.

Na všech oknech jsou umístěny venkovní rolety. Na některých oknech pak i vnitřní žaluzie. Na přívodu obecní vody je umístěn vodní filtr. Založení stavby včetně radonové izolace je provedeno dle dnešních standardů - odvětráním základové spáry. I skladové prostory a garáž je možné vytápět. Před domem je dostatek místa pro parkování několika aut na vlastním vydlážděném parkovišti.

Pokud Vás nemovitost zaujala, stáhněte si 3D sken celého objektu. Uděláte si tak nejlepší představu o rozložení dispozice domu. Pro dohodnutí termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat telefonicky.

Více informací, fotek i 3D prohlídka celého objektu na webu ondrejjilek. cz

Číslo zakázky
IDNES-00138
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Kolaudace
2000
Rekonstrukce
2018
Plocha pozemku
516 m2
Zastavěná plocha
120 m2
Užitná plocha
283 m2
Půdní vestavba
Parkování
parkování na ulici
Telefon
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

9 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku