Prodej domu 260 m² s pozemkem 836 m²

Zdiby, okres Praha-východ

24‍ 111‍ 923‍ Kč 20‍ 998‍ 060‍ Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej rodinné domy, 260 m² - Zdiby

Hledáte energeticky úsporný, opravdu velkorysý rodinný dům s potenciálem pro komerční využití, který snadno nabídne i třígenerační bydlení, na jednom z nejlukrativnějších a nejhezčích pozemků ve Zdibech u Prahy?
Pak zbystřete, protože právě takovou nemovitost Vám ve výhradním zastoupení nabízím.

Třípodlažní, energeticky úsporný, cihlový a zateplený dům se zastavěnou plochou 128 m² z roku 2012 je v současnosti koncipován jako 7+kk pro opravdu náročnou rodinu. Tato zcela unikátní nemovitost leží na nádherném členitém pozemku o rozloze 836 m² na klidném okraji obce Zdiby. Úžasné výhledy do okolní krajiny jen umocňují zážitek z udržované zahrady.

Protože majitel dům stavěl pro sebe a svou rodinu pod přísnou osobní kontrolou, je celá nemovitost, troufám si říci, vyladěna k dokonalosti. Mimo jiné nabízí svým novým majitelům dvě plnohodnotné garáže, kompletně vybavenou dílnu, rozvody podlahového topení, fotovoltaiku 4,8 kW, úsporný plynový kotel, klimatizaci, elektrické předokenní rolety, centrální vysavač, rozvod vody v domě na dešťovou vodu společně s podzemními nádržemi na 15 000 litrů vody, alarm, protiradonovou izolaci domu, střešní superizolaci atd.

Dokonalou obslužnost domu dále zajišťují dva samostatné vjezdy a výjezdy na pozemek přes kovové brány, kde zaparkujete opravdu velkou flotilu aut. Pozemek dále nabízí dřevník, krb s udírnou, sklad 2,5 m², podzemní sklep 6 m², malou garáž 10 m² (například na přívěsný vozík) a možnost vybudovat na pozemku opravdu velký biotop či bazén.

Na závěr jsem si nechal pár třešniček v podobě vnitřního krbu v obývacím pokoji, zasklené lodžie, přes kterou můžete projít na horní část zahrady, a nádherné venkovní skalky se vzrostlými stromy.

Proč koupit:
1. Pozemek – jeden z nejlukrativnějších a nejkrásnějších pozemků ve Zdibech s nádherným výhledem do kraje
2. Perfektní dostupnost do Prahy – autem či pravidelným MHD spojením (ve špičce každé 4 minuty), v blízké době do Zdib pojede i tramvaj
3. Výborná investice – tlak nových i stávajících majitelů nemovitostí na novou výstavbu v této obci zaručuje významné zhodnocení investovaných peněz v čase

Celková cena je za dům včetně kompletního současného vybavení a všech technologií. Pokud by měl zájemce přání dům vyklidit, je zde i tato možnost.

V současnosti se již připravuje aktuální PENB. Odhadovaný výsledek je minimálně v kategorii – úsporné.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastního uvážení.

Číslo zakázky
IDNES-00797
Cena
20‍ 998‍ 060‍ Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Kolaudace
2012
Plocha pozemku
836 m2
Zastavěná plocha
128 m2
Užitná plocha
260 m2
Plocha zahrady
708 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet místností
5
Parkování
garáž
Internet
Plyn
zaveden
Topení
lokální - tuhá paliva, ústřední - plynové
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
G (vyhl. č. 264/2020 Sb.)
Spočítej stěhování

Kontaktujte prodejce

9 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail
Nemovitost nemá přesnou adresu, nachází se ve vyznačené oblasti.

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku