Prodej ubytovacího objektu 1 973 m²

Na Mýtince, Jeseník - Dětřichov

56 797 380 Kč (28 787 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Vyvolávací cena dražby!

Apartmánový dům Na Mýtince, Jeseník

Apartmánový dům se nachází v Dětřichově, část města Jeseník, Na Mýtince č.p. 15. Leží na východ od Jeseníka, na jižních svazích Zlatého Chlumu. Klidná oblast na samotě jako stvořená pro rekreaci s bohatými možnostmi turistických výletů v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, např. národní přírodní rezervace Rejvíz.

Nabízíme 4 nebytové jednotky. Stavba z roku 1976, po rozsáhlé rekonstrukci v letech 2016-2020. Část objektu přestavěna na bytový objekt a část slouží pro hromadnou rekreaci. Stavba je členitá plošně i výškově. Má 1 až 3 nadzemní podlaží a 1 podzemní podlaží. Dům ve velmi dobrém stavu. Objekt je připojen k rozvodné síti el. proudu, na vodovodní řad a veřejnou kanalizaci. Zemní plyn nezaveden.

Jednotka č. 15/16 se skládá z 1 PP a 2 NP.

Zahrnuje 10 stylových apartmánů ve 2. NP – CUBA, COCO, BONJOUR, HYGGE, PRIMA VERA, AMSTERDAM+terasa, SUMATRA, ART NOUVEAU, MODERN MINIMAL, MOLVENO každý s vlastním soc. zařízením a kuchyňským koutem, a to včetně zařízení a vybavení.

V 1. NP se nachází chodba, školící místnost, WC, komora a nedokončené prostory restaurace. V 3. NP je vybudována velká slunící terasa.

Jednotka č. 15/17 má 2 nadzemní podlaží. Nachází se zde především zázemí pro provoz hotelu (kuchyně, provozní prostory, šatny zaměstnanců, služby hostům). V 1. NP se nachází hala, lyžárna/kolárna, prostory zamýšlené k využití pro masáže, chodba, WC, 2 sklady, a schodiště.

Ve 2. NP je chodba, rozestavěná místnost hotelové kuchyně s rozestavěnou místností pro umývárnu, 2 sklady, šatna a prostory kanceláře spojené s prádelnou a skladem ložního prádla.

Nebytový prostor je ve výstavbě.

Jednotka č. 15/18 využívaná pro ubytovací služby a sport, jsou zde také provozní prostory. Součástí jednotky je v 1. NP tělocvična, chodba, posilovna, 2 sklady, koupelna, místnost. Schodištěm zpřístupněný nadstandardní apartmán Chill & Grill v podkroví, jehož součástí je chodba, kuchyně, koupelna, WC, 4 pokoje. Jednotka je vybavena vířivkou a ventilátorem. Venku velká dřevěná pergola, venkovní bazén, udírna a dětská dřevěná prolézačka.

Jednotka č. 15/19 využíváná jako bazén. Jsou zde prostory ve výstavbě s plánovaným využitím jako sauna. Jednotka má 1 NP a 1 PP. Součástí je schodiště, chodba, sprchy, 2x WC, odpočívárna, sprchy s odpočívárnou, komora, prostory bazénu, prostory sauny, sklep. Bazén je vhodný pro použití i kojenci, teplota vody může být celoročně v rozmezí 28 až 32°C. Inovativní bezchlorová technologie pro čistění vody.

Pozemky o výměře 9.787 m2, většina je územním plánem regulovaná jako plochy smíšené obytné – venkovské. U pozemků jsou inženýrské sítě, voda, elektřina, odpady. Možnost vybudování dalších horských apartmánů, případně výstavba jiných objektů. Bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku.

Číslo zakázky
IDNES-1399
Cena
56 797 380 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
samota
Výstavba (rok)
1976
Rekonstrukce
2020
Plocha pozemku
9787 m2
Zastavěná plocha
1784 m2
Užitná plocha
1973 m2
Počet podlaží
4
Terasa
Parkování
parkování na pozemku
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení
částečně zařízený
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku