Prodej stavebního pozemku 972 m²

Trhové Sviny, okres České Budějovice

Cena‍ na‍ vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře včetně provize RK

Prodej, stavební parcela, 972 m², Rejta

REALDOMUS vám zprostředkuje prodej zasíťovaného pozemku s celkovou výměrou 972m² v obci Rejta u Trhových Svinů.

Tento lukrativní pozemek je zajímavý svou polohou v podhůří Novohradských hor. Jen pár metrů od parcely najíždíte na cyklostezku, která pokračuje mezi rybníky. Pozemek se nachází dle Územního plánu obce v části určené k obytné zástavbě.

K pozemku je zavedena elektřina a aktuálně probíhá napojení vodovodu. Nyní probíhá výběrové řízení na dodavatele tlakové kanalizace.

Přístup k pozemku je po zpevněné příjezdové cestě. Umístění na okraji obce zaručí majitelům klid a soukromí.

Obec Rejta je vzdálená pouhé 3 km od města Trhové Sviny, kde najdeme kompletní občanskou vybavenost. Samozřejmostí je škola, školka, obchody a úřady.

Nedaleko od pozemku se nachází příjemná restaurace s výbornou kuchyní, taktéž sportovní areál a autobusová zastávka s přímým spojem do Č. Budějovic. Obec je známá svým kulturním, společenským životem a udržováním tradic jako je Masopust, stavění Máje, Mikulášská akce, setkávání "Rejťáků" a další.

Pokud hledáte ideální místo pro bydlení nebo rekreaci, je toto místo tím ideálním pro Vás.
Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

Uvedené výměry jsou orientační. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter.

Číslo zakázky
IDNES-2195
Cena
Cena‍ na‍ vyžádání
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
972 m2
Elektřina
230V
Spočítej stěhování

Kontaktujte prodejce

7 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail
Nemovitost nemá přesnou adresu, nachází se ve vyznačené oblasti.

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku