Tuchoměřické zahrady

V Kněžívce, Tuchoměřice

Ceny od 2 195 480 Kč

Popis projektu

Sháníte byt pro sebe sama nebo početnou rodinu? Hledáte klid a Prahu na dosah? Pak by vám mohl v plné míře vyhovět projekt Tuchoměřické zahrady. Ten je rozplánován do více etap a jeho finální dokončení je plánováno na čtvrté čtvrtletí roku 2020.
Aktuálně probíhá výstavba dvou bytových komplexů. Investovat můžete do libovolně velkých bytových jednotek, jejichž podlahová plocha začíná na 24 m2 a končí na 93 m2. Díky tomu si na své přijde opravdu každý potenciální rezident.
Vsaďte na kvalitu výstavby pod hlavičkou společnosti GARTAL a vyberte si jeden z bytů 1+kk až 4+kk. Dopřejte si praktické předzahrádky v nižším patře nebo dostatečně velkého balkonu v nadzemním podlaží. Tohle všechno vám přináší Tuchoměřické zahrady.

Popis lokality

Zabydlete se v místě, kde najdete vše pro každodenní žití. Přesně takový komfort vám přináší obec Tuchoměřice nacházející se západně od Prahy. Tu mimochodem budete mít doslova na dosah ruky. V obci se je bohatá občanská vybavenost, takže v tomto ohledu jistě nebudete strádat. Dokazuje to mateřská a základní škola, policie, obchody, restaurace, zdravotnické zařízení, ale i úřad a pošta. Tuchoměřice si zkrátka zamilujete, včetně celého okolí, které je protnuto příjemnou a krásnou zelení. Volné chvíle můžete trávit kupříkladu na hradě Okoř nebo se vydáte do údolí Únětického potoka. Za zmínku stojí i klášter sv. Víta. Tohle všechno lze mít, jak na dlani. Problémy nebudete mít ani se snadnou a rychlou dopravou do Prahy, která pokryje vaše ostatní potřeby, ať už půjde o bohatší nákupy, vzdělání či pracovní příležitosti. Obec Tuchoměřice je tou pravou.

Termíny

Zahájení prodeje
15.10.2018

Byty

Nabízené dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Užitná plocha
24 – 93 m2
Cena
od 2 195 480 Kč
do 6 954 310 Kč

Vybavení projektu

Balkon
balkon

Okolí a doprava

Lokalita projektu
klidná část

Kontaktujte prodejce

5 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Dostávejte podobné
nabídky na svůj e-mail.
Hned jak se u nás objeví.

Nastavit hlídacího psa

Váháte? Nejste
si něčím jisti?
Poraďte se s experty!

Realitní poradna

Další projekty

Zpět na výpis