ARCHER reality Praha, a.s.

IČ: 28215435, Vlkova 538/42, Praha - Žižkov

+420 602 107 903 prohlidka@archer-reality.cz archer-reality.cz

ARCHER reality je dynamicky se rozvíjející společnost, která klade důraz především na otevřený přístup ke klientovi a poskytování profesionálního servisu podpořeného širokým spektrem služeb.

Vedení společnosti se dlouhodobě podílelo na řízení obchodních služeb velké nadnárodní společnosti v oblasti finančních služeb a bankovního poradenství. Právě tyto zkušenosti tvoří základ firemní filozofie a promítají se do celého systému i jednotlivých pracovních postupů.

Za dobu svého trvání jsme si již vydobyli pevné místo na poli realitních společností. Každá nově získaná zkušenost nás posouvá dál a je pro nás výzvou. Proto aktivně sledujeme nové trendy a neustále hledáme cesty, jak zdokonalit a optimalizovat naše služby. V rámci individuálního systému vzdělávání - ARCHER Academy se naši pracovníci pravidelně účastní kurzů a školení, které jsou zaměřeny nejen na oblast realit, ale i na oblast obchodu, práva a bankovnictví.

Náš cíl zůstává stejný - dále budovat a rozvíjet naši společnost k maximální spokojenosti našich klientů. Realitní kancelář má 13 makléřů a inzeruje celkem 128 nemovitostí.

59 bytů 38 domů 25 pozemků 0 projektů 6 komerčních prostor 0 ostatních

128 inzerátů

Zobrazit všechny nemovitosti