B I B, a.s.

IČ: 60917458, Sladkovského 383, Pardubice - Zelené Předměstí

+420 777 773 033 reality@bib.cz bib.cz

Hlavní náplní naší činnosti je kompletní servis v oblasti realit, nemovitostí a výstavba moderního a dostupného bydlení po celém území České republiky.

Naše společnost zajišťuje výstavbu zděných rodinných domů "Na klíč" v nejvyšší kvalitě a v energetické třídě "A" a "B". Velikost a typ domu si naši klienti upravují podle svých dispozicí (všechny tyto služby jsou pro klienty zdarma), zajišťujeme výstavbu i na vlastních pozemcích klientů. Naším cílem je zajistit spokojené bydlení pro celou rodinu.

Dále zajišťujeme širokou nabídku služeb v oblasti financí, včetně finančního a ekonomického poradenství, a pojištění. V případě zájmu o koupi, prodej nebo pronájem jakéhokoliv bytu, domu, chaty nebo chalupy, zkrátka všech nemovitostí, nás neváhejte kontaktovat. Námi nabízené reality jsou neustále aktuální díky využívání profesionálního informačního systému pro realitní kanceláře. Tyto nabídky naleznete na našich webových stránkách nebo internetových portálech zabývajících se nabídkou nemovitostí.

Klienti, kteří využívají našich služeb, se nemusí starat o vyřizování potřebných formalit, vše vyřídíte u nás a my se o zbytek postaráme. Realitní kancelář má 3 makléře a inzeruje celkem 4 nemovitosti.

4 byty 0 domů 0 pozemků 0 projektů 0 komerčních prostor 0 ostatních

4 inzeráty