Dražba chaty/chalupy 125 m² s pozemkem 709 m²
Pobřežní, Blovice, okres Plzeň-Jih
1 353 334 Kč
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby domů Plzeňský kraj bez složitých filtrů.
Pobřežní, Blovice, okres Plzeň-Jih
1 353 334 Kč
Běšiny - Kozí, okres Klatovy
2 349 333 Kč
Pobřežní, Blovice, okres Plzeň-jih
1 353 334 Kč
Kostelec
6 475 000 Kč
Útušice
2 942 667 Kč
Horšice - Újezd, okres Plzeň-jih
8 300 000 Kč
Běšiny - Kozí, okres Klatovy
2 349 333 Kč
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19