Měníme svět realit díky propojení s finančním trhem

02.04.2020 05:50 | Komerční sdělení

Vznik nové interní sítě Realitní společnosti České spořitelny, a. s. přináší zcela nové výzvy a příležitosti. Obchodní divizi RSČS/ČS Plus nám představí jeden ze zakladatelů sítě - Leo Kopecký.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Když jsem se v polovině roku 2019 dohodl s generálním ředitelem Realitní společnosti České spořitelny a. s. , panem Vítězslavem Paštěkou, na spuštění obchodní divize RSČS/ČS Plus, vznikla nová spolupráce, o které jsme hned na začátku oba věděli, že se pro nás stane záhy velkou výzvou. Bylo jasné, že nás bude stát spoustu úsilí, ale pokud se této výzvy nebudeme bát, výsledek bude stát určitě za to.

Jsem velmi rád, že se nám vše povedlo a dnes vám mohu prostřednictvím tohoto článku interní síť RSČS představit. V týmu ČS Plus dávám dohromady dva typy obchodníků, kteří se vždy primárně specializují na svoji část obchodu, na prodej a financování nemovitostí. Pomáhají tak klientům při cestě za novým domovem. Jsou to tedy realitní specialisté a hypoteční poradci.

Říkáme tomu TANDEM, snad i proto, že se jeden bez druhého neobejdou, jejich spolupráce je tak úzká, že v mnoha situacích rozhoduje právě spolupráce v TANDEMU o celém úspěchu obchodního případu. Ve zkratce je realitní specialista ten, kdo zajištuje prodej a hypoteční poradce pomáhá s financováním záměru kupujících.

Jelikož je naším klientem nejenom prodávající nebo kupující, ale i klient, který nemovitost teprve začíná hledat, zajišťujeme i vyhledání nemovitosti na míru.

K vyhledání nemovitosti nám pomáhá důležitý typ Hypoúvěru od Buřinky s názvem Garant. Díky schválenému Hypoúvěru, a to ještě před tím, než klient najde svoji vysněnou nemovitost, jsme schopni s klientem pracovat a aktivně pro něj hledat právě ony vhodné nemovitosti.

Takový klient se chová velmi podobně, a to v principu stejně jako klient s hotovostí, což je v dnešní době omezené nabídky v mnoha případech rozhodující faktor. Klienti mohou pro jednání s námi využít jakoukoli pobočku České spořitelny, což je zase velice důležité pro nás, jakožto obchodníky.

V divizi ČS Plus jsme stále na začátku, a proto se nyní nejvíce soustředíme na hledání talentů z řad hypotečních i realitních makléřů z trhu, kteří nám pomohou uspokojit požadavky našich klientů. 

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků