Pomáháme Vám k cestě k domovu letos i v novém roce

16.12.2019 08:00 | Komerční sdělení

Jsme vedeni snahou nabídnout svým klientům možnost bydlení v zajímavých lokalitách Prahy, které jsou v širším centru, v zeleni a které zaujmou zajímavou architekturou.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Závěr roku vždy vybízí k hodnocení toho, co se nám v letošním roce povedlo, ale hlavně nás motivuje k novým plánům a vizím v roce příštím.

Proto jsme rádi, že se nám v letošním roce podařilo zahájit výstavbu II. etapy projektu Hodkovičky Green, která navazuje na úspěšně dokončenou a vyprodanou první etapu. Byty vyrůstají v těsném sousedství golfového hřiště v Praze 4 – Hodkovičkách s vynikající dostupností do centra Prahy. O úspěšnosti projektu svědčí i fakt, že byty jsou z 90 % prodané. I tak lze nadále vybírat z bytů, které Vás osloví krásnými výhledy na Vltavu a na okolní vilové čtvrti v Hodkovičkách a Barrandově. Exkluzivní nabídkou jsou pak čtyři luxusní penthausy v posledních podlažích, které svým novým majitelům nabídnou vedle velkorysé výměry bytu také slunnou a prostornou terasu, zčásti dokonce zatravněnou. U těchto bytů jsou samozřejmostí dvě garážová stání, z toho jedno s přípravou pro nabíjení elektromobilu, klimatizace v obytných místnostech, dýhovaná plovoucí podlaha, designové dlažby, obklady a zařizovací předměty v koupelnách a WC. Byty budou dokončeny v létě 2021.

Pro příští rok naše společnost připravuje zahájení prodeje tří nových developerských projektů.

Pro klienty, kteří mají zájem bydlet v širším centrum Prahy s dostupností centra do 10 minut, jsou určeny naše dva nové projekty Rezidence Klikovka a Rezidence Kotlářka v atraktivních lokalitách Prahy 5. Projekt Rezidence Klikovka Vás osloví svým komorním rozsahem pouze 16 bytů, které v příštím roce začnou vyrůstat uprostřed prvorepublikové čtvrti kousek od parku Klamovka a přírodní památky Skalka. Zahájení prodeje tohoto mimořádně luxusního bydlení předpokládáme v prvním čtvrtletí 2020. Skladba bytů bude zahrnovat jak byty 1+kk a 2+kk, tak byty 3+kk a v posledním podlaží i krásný byt 4+kk, vždy vybavené prostornou terasou nebo balkony. V roce 2020 očekáváme rovněž zahájení prodeje našeho druhého projektu na Praze 5. Projekt Rezidence Kotlářka opět skloubí bydlení v širším centru města na dosah od zeleně. Kromě bytů nabídne i šest řadových rodinných domů.

Lhotka Living, projekt jehož zahájení předpokládáme v létě příštího roku, vyroste v ulici Ve Lhotce v oblíbené lokalitě Prahy 4. Byty budou nabízet bydlení s krásnými výhledy do zeleně u Dvoreckého a Zátišského rybníka, přímo vybízející k romantickým procházkám či sportování. V projektu zájemci naleznou jak investiční byty 1+kk a 2+kk, tak byty 3+kk a větší pro rodinné bydlení. Rodiny s dětmi ocení, že v blízkosti jsou školky a školy, a to jak státní, tak soukromé.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si budou moci vybrat svůj byt v některém z nově zahajovaných projektů neváhejte a kontaktujte nás na 777 094 335 nebo na www.praha-byty.cz. Těšíme se na Vás i v naší prodejně NOVÉ BYTY na Praze 5 – Anděl v ulici Lidická 39. 

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků