Dražba domu 48 m² s pozemkem 1 m²
Liběšice
781 349 Kč
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby nemovitostí okres Louny bez složitých filtrů.
Liběšice
781 349 Kč
Liběšice - Líčkov, okres Louny
800 000 Kč
(800 Kč/m²
)
Liběšice, okres Louny
3 130 000 Kč
(464 Kč/m²
)
Blšany
749 000 Kč
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19