Dražba domu 130 m² s pozemkem 394 m²
Chvalovice
277 778 Kč
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby rodinných domů Jihočeský kraj bez složitých filtrů.
Chvalovice
277 778 Kč
Blažejov
820 500 Kč
Stožice
983 334 Kč
Sezimovo Ústí
8 700 000 Kč
Černá v Pošumaví
853 334 Kč
Pištín
5 290 000 Kč
Kocelovice
1 440 000 Kč
Dolní Hrachovice - Mostek, okres Tábor
4 266 666 Kč
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19