Dražba komerčního objektu (jiného typu) 1 446 m²
Podomí
11 770 645,50 Kč
(8 140 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby nemovitostí okres Vyškov bez složitých filtrů.
Podomí
11 770 645,50 Kč
(8 140 Kč/m²
)
Topolany
1 662 750 Kč
Drysice, okres Vyškov
1 700 000 Kč
Bučovice
546 667 Kč
Podomí
2 958 233,40 Kč
(370 Kč/m²
)
Letonice
31 000 Kč
(10 Kč/m²
)
Radslavice
12 001 500 Kč
(1 350 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19