Dražba ubytovacího objektu 2 500 m²
Suchohrdelská, Znojmo
34 900 000 Kč
(13 960 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby komerčních nemovitostí Jihomoravský kraj bez složitých filtrů.
Suchohrdelská, Znojmo
34 900 000 Kč
(13 960 Kč/m²
)
Mikulovská, Lednice, okres Břeclav
16 930 000 Kč
(2 535 Kč/m²
)
Mikulovská, Lednice, okres Břeclav
25 410 000 Kč
(1 275 Kč/m²
)
náměstí T. G. Masaryka, Moravský Krumlov, okres Znojmo
36 570 000 Kč
(12 367 Kč/m²
)
Podomí
11 770 645,50 Kč
(8 140 Kč/m²
)
náměstí T. G. Masaryka, Moravský Krumlov, okres Znojmo
32 357 000 Kč
(10 943 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19