Dražba bytu 2+1 50 m²
Stankovského, Čelákovice, okres Praha-východ
2 613 333 Kč
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby nemovitostí okres Praha-východ bez složitých filtrů.
Stankovského, Čelákovice, okres Praha-východ
2 613 333 Kč
Okružní, Kamenice
8 940 000 Kč
Zdiby
10 840 000 Kč
Křížkový Újezdec
1 648 500 Kč
Ve Stráni, Herink, okres Praha-východ
19 237 500 Kč
Mratín
2 640 000 Kč
(1 805 Kč/m²
)
Přezletice
2 200 000 Kč
(1 466 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19