Dražba chaty/chalupy 49 m² s pozemkem 500 m²
Mladošovice, okres České Budějovice
775 000 Kč
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby nemovitostí okres České Budějovice bez složitých filtrů.
Mladošovice, okres České Budějovice
775 000 Kč
Pištín
5 290 000 Kč
Dolní Bukovsko
248 000 Kč
(174 Kč/m²
)
Nové Hrady
479 000 Kč
(199 Kč/m²
)
Kamenný Újezd
9 900 Kč
(17 Kč/m²
)
Zahájí
22 700 Kč
(14 Kč/m²
)
Střížov
713 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Slavče
576 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Trhové Sviny
442 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Střížov
48 000 Kč
(181 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19