Dražba stavebního pozemku 966 m²
Břežanská, Netvořice
1 495 000 Kč
(1 548 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby pozemků okres Benešov bez složitých filtrů.
Břežanská, Netvořice
1 495 000 Kč
(1 548 Kč/m²
)
Veliš
66 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Ostrov
61 000 Kč
(14 Kč/m²
)
Chotýšany
40 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Soutice
9 000 Kč
(101 Kč/m²
)
Zvěstov
151 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Zvěstov
103 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Zvěstov
103 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Zvěstov
66 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Zvěstov
40 000 Kč
(27 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19