Dražba lesa 7 796 m²
Babice
91 000 Kč
(12 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby lesů okres Třebíč bez složitých filtrů.
Babice
91 000 Kč
(12 Kč/m²
)
Vícenice
78 000 Kč
(12 Kč/m²
)
Lomy
70 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Chotěbudice
40 000 Kč
(19 Kč/m²
)
Náměšť nad Oslavou
36 000 Kč
(12 Kč/m²
)
Náměšť nad Oslavou
35 000 Kč
(19 Kč/m²
)
Klučov
32 000 Kč
(12 Kč/m²
)
Chotěbudice
32 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Lomy
30 000 Kč
(16 Kč/m²
)
Lomy
28 000 Kč
(17 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19