Dražba lesa 2 475 m²
Libecina
54 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Jakmile se nějaký objeví, dáme vám vědět e-mailem. Stačí si nastavit hlídacího psa.
Můžete si také zobrazit všechny dražby pozemků okres Ústí nad Orlicí bez složitých filtrů.
Libecina
54 000 Kč
(22 Kč/m²
)
Svatý Jiří
176 000 Kč
(35 Kč/m²
)
Dobříkov
150 000 Kč
(62 Kč/m²
)
Svatý Jiří
112 000 Kč
(35 Kč/m²
)
Horní Heřmanice
12 000 Kč
(64 Kč/m²
)
Řepníky
105 000 Kč
(44 Kč/m²
)
Řepníky
299 000 Kč
(44 Kč/m²
)
Sruby
215 000 Kč
(26 Kč/m²
)
19.08.2026 22:35 Komerční sdělení
15.08.2026 04:07
08.08.2026 04:09
01.08.2026 05:14
18.07.2026 03:19